Zobacz pełną wersję : Warszawa w 6 GIGAPixelach
rychu_cmg
13-08-2010, 00:15
Było Drezno, Tokio Paryż to teraz czas na olbrzymią panoramę Warszawy
http://www.warszawa360.pl/
Ciekawe, czy w Dreźnie i Tokio mają już jednoosiowe autobusy? ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a.imageshack.us/img20/8610/cropgs.jpg)
Fajna sprawa takie panoramy - ciekawe czy widać tu słynny krzyż ? :)
Psychotrop
13-08-2010, 21:12
ja rozumiem jakieś zabytki, widoki ... a co oni mi tu z jakimiś szklano-stalowo-betonowymi budynkami ?
no przepraszam, są ... syskie cy :)
toż to betonowa pustynia ;)
taki Wrocław by obfotografowali, albo Kraków - to ja rozumiem, ale Wawę ? ;)
p.s.
Warszawa ma kupę fajnych zakamarków, ale porozrzucanych w promieniu kilometrów i nie ma możliwości zrobienia ciekawego zdjęcia tego typu, żeby wszystko złapać do kupy :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.