PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawa w 6 GIGAPixelach



rychu_cmg
13-08-2010, 00:15
Było Drezno, Tokio Paryż to teraz czas na olbrzymią panoramę Warszawy
http://www.warszawa360.pl/

FHR
13-08-2010, 01:06
Ciekawe, czy w Dreźnie i Tokio mają już jednoosiowe autobusy? ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a.imageshack.us/img20/8610/cropgs.jpg)

djjaca
13-08-2010, 14:13
Fajna sprawa takie panoramy - ciekawe czy widać tu słynny krzyż ? :)

Psychotrop
13-08-2010, 21:12
ja rozumiem jakieś zabytki, widoki ... a co oni mi tu z jakimiś szklano-stalowo-betonowymi budynkami ?
no przepraszam, są ... syskie cy :)
toż to betonowa pustynia ;)

taki Wrocław by obfotografowali, albo Kraków - to ja rozumiem, ale Wawę ? ;)

p.s.
Warszawa ma kupę fajnych zakamarków, ale porozrzucanych w promieniu kilometrów i nie ma możliwości zrobienia ciekawego zdjęcia tego typu, żeby wszystko złapać do kupy :)