PDA

Zobacz pełną wersję : Animowana historia Polski



eskimos
12-08-2010, 20:31
Ciekawie zrobiona animacja, hit w Szanghaju. Stary chyba się robię, serce mi mięknie i ciągnie po latach do domu .

2DrXgj1NwN8

wypass
12-08-2010, 21:33
widziałem już kilka dni temu - robi wrażenie.

Obi
12-08-2010, 21:34
ano już było :) Trochę błędów, ale wrażenie robi duże!!!

KaeF
13-08-2010, 16:59
Animacja autorstwa Tomasza Bagińskiego:D

swider
13-08-2010, 23:31
Strony technicznej animacji się nie czepiam bo dobra robota, jednak mam jedno "ale" -- filmik za bardzo naszpikowany wydarzeniami z naszej historii. Ja się pogubiłem gdzieś w połowie... Powinni wyselekcjonować co ważniejsze momenty z dziejów Polski bo teraz jest jednak za bardzo naćkane... a nacisk położony na te nie koniecznie kluczowe (może i znane?) momenty. Ale to tylko moje zdanie :)

eskimos
14-08-2010, 07:08
Między rokiem 1300 a 1400 (2:12) Piłsudski gra "rolę" strażnika :mrgreen:

Korchez
14-08-2010, 07:55
Fajna animacja, ale fabuła trochę za szybka i zbyt chaotyczna.

zdyboo
14-08-2010, 08:17
Strony technicznej animacji się nie czepiam bo dobra robota, jednak mam jedno "ale" -- filmik za bardzo naszpikowany wydarzeniami z naszej historii. Ja się pogubiłem gdzieś w połowie... Powinni wyselekcjonować co ważniejsze momenty z dziejów Polski

Widać słabo się orientujesz w historii, bo ja się nie pogubiłem ani przez moment. Zastrzegam, nie jestem historykiem, ale uważam, że animacja przedstawia te najważniejsze momenty z historii Polski lub momenty z historii ważne dla Polaków (Bitwa o Anglię, Bitwa pod Monte Cassino).
Co w takim razie, Twoim oczywiście zdaniem, powinno zostać jeszcze wycięte?

grudzinsky
14-08-2010, 09:25
nie mogli takiego filmiku wypuscic 20 lat temu? nie musial bym czytac tomow ksiazek zeby zapoznac sie z historia Polski ;) a tak najwazniejsze wydazenia w 8 minutach :D
podobalo sie! swietnie pokazane rozbiory, zwlaszcza jak ziemia peka i zapada sie. bitwa o Anglie...pieknie pokazany pojedynek pilotow! bardzo mi sie ta animacja podoba :)

UBoot
14-08-2010, 14:13
a dlaczego nie pokazali Papieża ? Czyżby polityczna poprawność religijna ?

zdyboo
14-08-2010, 19:47
a dlaczego nie pokazali Papieża ?

Jak nie, jak tak. Bardzo symbolicznie, ale pokazali, pod datą 1978, czyli datą rozpoczęcia pontyfikatu, krzyż ze stułą a pod nim ludzie z flagami i tablicami Solidarność.

Sabvel
14-08-2010, 21:25
Dobrze, że realizator przerzucił kartkę scenariusza na drugą stronę,doczytując zdanie
do końca. Bez tego ta animacja byłaby o grzybobraniu ;)

R0bert
14-08-2010, 21:43
Animacja autorstwa Tomasza Bagińskiego:D
Rezyseria, autorstwo nalezy sie calemu Platige Image:
http://community.platige.com/news/349