PDA

Zobacz pełną wersję : Zablokowany wyświetlacz w D90



Tornado
11-08-2010, 01:00
W moim body zablokowana jest możliwość wyświetlenia na dużym wyświetlaczu widoku menu i podglądu zdjęć oraz ich kasowania (przycisk menu, kosz i cała reszta nie jest aktywna, podobnie klawisz info). Proszę o pomoc. Czy sam sobie coś "ciekawego" ustawiłem czy konieczny będzie serwis. Reset aparatu nie przyniósł pozytywnego rezultatu. Wyświetlacz jest nieaktywny więc nie mogę się dostać do żadnych ustawień. Dzięki za jakiekolwiek wskazówki.

mbialas
18-08-2010, 11:10
Z tego co pamiętam, to nie ma tam żadnej blokady w sofcie. Może odpięła się taśma od wyświetlacza (tylnej obudowy).

rafste89
23-10-2010, 16:29
Trafił mi się ten sam problem:(( aparat mam od 3 dni. Zrobiłem z 10 zdjęć i stało sie to samo. W sklepie aparatu juz nie chcą mi wymienic. Co robić:(

mariuszstr
24-10-2010, 17:27
Prawo konsumenta pozwala w ciągu 7 dni wymienić sprzęt jeśli jest coś z nim nie tak, później pozostaje oddać do serwisu.

bright_orange
24-10-2010, 23:23
Prawo konsumenta pozwala w ciągu 7 dni wymienić sprzęt jeśli jest coś z nim nie tak, później pozostaje oddać do serwisu.

nie tyczy się chyba elektroniki.. pozdrawiam

Jarkod
25-10-2010, 00:48
nie tyczy się chyba elektroniki.. pozdrawiam

A dlaczego nie? Tyczy jak najbardziej.

A tak na prawdę, to nie ma takiego prawa. Możliwość wymiany w ciągu np. 7 dni, to dobra wola sklepu. Konsument ma możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży z powodu niezgodności towaru z umową. Jeśli taką niezgodność stwierdzi w ciągu 6 miesięcy od zakupu, to domniemywa się, że występowała ona w towarze już w momencie zakupu. Później trzeba to udowadniać.