PDA

Zobacz pełną wersję : Mechanik w Krakowie



messer
10-08-2010, 22:10
Dramat.
Mój mechanik, zaufany od dłuższego czasu, wyemigrował zagramanicę, bezpowrotnie :(
Trzeba poszukać jego następcy -- a wiadomo, jak to z mechanikami. Może ktoś z Was, mili Państwo, poleci jakiegoś magika/miejsce, gdzie warto serwisować swoje pojazdy?

Od mechanika oczekuję przede wszystkim uczciwości i rzetelności, niekoniecznie tanizny za wszelką cenę.

To jak? Znajdą się jakieś tropy?

tito
10-08-2010, 22:15
Monster Serwis ul. Reduta 1

specjalizują się w samochodach grupy VW

messer
10-08-2010, 22:18
O; Nigdy o nich nie słyszałem.
Ja potrzebuję serwisować dwa auta -- Opla Vectrę C (klasyka póki co, czyli wymiany zużywającego się osprzętu/oleje/filtry/klocki itp.) i forda Ka.
No i potrzebuję też, żeby chłopaki zerknęli na mercedesa c klasę '96 -- jakieś hece z nim się porobiły i nikt do tej pory nie zgadł, co się mu stało (coś z pogranicza elektryki/elektroniki przy silniku)
Podołają?

tito
10-08-2010, 22:21
nie wiem
musisz podjechać

na forum VW są bardzo zachwalani

j_szczygiel
10-08-2010, 22:42
Gdyby cos dopadlo francuza, moge polecic warsztat na Marcowej 11 (Biezanow, tuz przy Luzyckiej).

d3mane
11-08-2010, 01:01
na marcowej robili mi belkę tylną w peugeocie... nie polecam. Dali gwarancje której nie uznają.

mac.serafin
11-08-2010, 07:57
Z tym mercedesem to co prawda z poza krakowa ale mogę polecić;
http://www.zumi.pl/79295,Elektromechanika_Pojazdowa._Stefan_Macura,Us tron,firma.html
zdiagnozował mi problem z samochodem przez telefon ;)

j_szczygiel
11-08-2010, 09:48
d3mane - hm... serwis zostal mi polecony przez innego forumowicza jakis czas temu. Zatem mozesz dac namiar na cos innego? Niebawem czeka mnie drobna naprawa w cytrynie ;]

hackermuz
11-08-2010, 10:48
Robert Kolstrung jak Ci się chce bujać do Skawiny. Bardzo dobry fachowiec, sam u niego robię i chyba do końca życia będę do niego jeździł.