PDA

Zobacz pełną wersję : Wielu reportetow, wiele flashy na raz ...



Saint
29-04-2005, 00:27
Takie cos mnie ciekawy chodz zdaje sobie sprawe, zejest raczej malo prawdopodobne zeby wstrzelic ssie z lampa w kogos ale powiedzmy ze jest 20 fotoreporterow wszyscy w ciagu kilkunastu sekund uzywaja lampy kilkunastu krotnie... a pytanie jest tgtakie jakie to moze miec wplyw na zdjecia tj. jakies cienie lub niepozadane efekty. Najjbardziej mnie ciekawi to co sie dzieje w przypadku fotografowania osob.

lukas_o
29-04-2005, 09:04
ja też z chęcią posłucham, może [you:f1507caa6f] coś nam o tym powie?

@nia
29-04-2005, 09:11
trzeba było zobaczyć co się działo ostatnio i przedostatnio na warsztatach w 102... tam lampy dość często wstrzeliwały sobie w błyski... efekt - różnorodny - nie można chyba tego w jeden sposób sprecyzować - wszystko zależy od tego, z której strony akurat inna lampa wystrzeli - możesz mieć całkowitą jasność, przepalenia, ogromnie cienie, błysk innej lampy w kadrze... jeśli akurat robiłbyś fotkę z reportażu do prawdopodobnie poszłaby do wyrzucenia...

@lukas_o
po co te podstępne metody? ;-)

stig
29-04-2005, 09:44
ja też z chęcią posłucham, może [you:220c170828] coś nam o tym powie?

Dlaczego Stig? :D Ja nie jestem reporterem... Nooo... czasami musze, ale tak ekstremalne sytuacje mi sie nie zdarzaja.

@nia
29-04-2005, 09:46
@stig dałeś się nabrać.... każdemu użytkownikowi wyświetla się jego nick....

stig
29-04-2005, 09:49
@stig dałeś się nabrać.... każdemu użytkownikowi wyświetla się jego nick....

:lol: Myslalem, ze te zabawe uprawia sie tylko w sig'ach...

Saint
29-04-2005, 10:03
@nia, nie zupelnie o to mi chodzilo

@nia
29-04-2005, 10:04
to napisz o co konkretnie...

Saint
29-04-2005, 10:21
chodzi o to, ze zazwyczaj reporterzy stoja w rzedzie i np. fotgrafuja osobe, ktora wchodzi do budynku i zaraz ma zniknac za jakimis dzwiami, a jest na wprost nich lub od jakims delikatnym kontem, wiec trzepia te fotki w ciagu kilkunastu sekund pytanie dotyczy sefektu sprzezenia kilku blyskow lub w momencie kiedy trwa jeden czy dwa jeden sie zaczyna, a drugi konczy a my w srodku jaka jest mozliwosc, ze przy tej ilosci blyskow np. wszystkie zdjecia nie wyjda nam przypalone :P

Redskull
29-04-2005, 10:27
W sumie chyba nic sie nie stanie... ewentualnie swiatlomiez na fucnkcji continous moze glupiec. Chyba wlasnie dlatego kazdy strzela conajmniej po 50 zdjec w serii :D