PDA

Zobacz pełną wersję : Wawa zeskanowanie 1 klatki 35mm



szelas
09-08-2010, 21:06
Witam,

Potrzebuję zeskanować jedną małoobrazkową czarno-białą klatkę w rozdzielczości 4000dpi lub lepiej. Ktoś pomoże?
Oczywiście odpłatnie, chociaż wiem, że jedna klatka to zawracanie gitary.

axer
09-08-2010, 22:04
Jak nie znajdziesz nikogo w Wawie (w co wątpię, ale...) możesz spokojnie wysłać do mnie. Będziesz miał w 5400dpi, tego samego dnia na ftp.

szelas
09-08-2010, 23:00
Super, jeżeli nikt z Warszawy nie będzie w stanie to chętnie skorzystam.

Michał Jędrak
10-08-2010, 17:19
Ja mam niestety tylko Epsona V750. Jeśli jakość z niego Ci wystarczy, to możesz wpaść. Oczywiście zupełnie za darmo. Mieszkam pod Wawą (Zakręt), 20minut od centrum

szelas
10-08-2010, 20:01
Ja mam niestety tylko Epsona V750. Jeśli jakość z niego Ci wystarczy, to możesz wpaść. Oczywiście zupełnie za darmo. Mieszkam pod Wawą (Zakręt), 20minut od centrum

Dzięki za propozycję. Do epsona mam dostęp, więc nie będę Ci zawracał głowy :)

To może zapytam inaczej, czy ktoś z grupowiczów odpłatnie świadczy usługę skanowania, albo zna miejsce gdzie zeskanują mi dobrze jedną klatkę (może być bęben) ?

Bielik
10-08-2010, 22:08
W Relaxie mają Imacona.