PDA

Zobacz pełną wersję : wiatrak/wentylator czyli dmuchamy w studio



Robert W
09-08-2010, 12:09
Witam, Byłem przekonany, że kiedyś czytałem na forum o bardzo porządnym wiatraku do studia aby rozwiewać np. modelce włosy a teraz nie mogę tego odnaleźć, może ktoś pamięta gdzie szukać ... albo jaki mocny wiatrak?

Oj, chyba powinno być w inny, wątku ... wątku o sprzęcie studyjnym - proszę o przeniesienie :-)

Kurcze właśnie znalazłem wątek o wentylatorach, nie wiem dlaczego nie wyszukuję mi się w wyszukiwarce ... ?

drk
09-08-2010, 13:06
Ja do tych celów używam:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sklep.ikam.pl/photo/product_big/7/c/2/1_7c2be1547f56.jpg)
pasuje mi to, ze jest dość niski, faktycznie czasami trzeba go położyć na podwyższeniu albo ktoś trzyma, zależało mi na estetyce (fajnie wygląda w studio) oraz na praktyce. Polecam.

Oczywiście moc jest b. ważna.