zimen
08-08-2010, 22:07
Zastanawiam sie jaki monitor wybrac, w gre wchodzi firma eizo a fundusz jakim dysponuje to 3500. Zastanawiam sie nad modelami s2243 i nieco starszym ale wiekszym s2433 ! Co polecacie i jaka jest miedzy nimi roznica ??
Zobacz pełną wersję : Jaki Monitor