PDA

Zobacz pełną wersję : Huun-Huur-Tu



Andre
06-08-2010, 15:08
Może kogoś zainteresuje koncert Huun-Huur-Tu. W Warszawie w najbliższą niedzielę o 20.00 w śnie pszczoły. Moim zdaniem bardzo ciekawa muzyka i do tego za darmo.

marszull
06-08-2010, 16:33
kurcze a ja akurat w sobote wyjezdzam :(

elanek
07-08-2010, 00:01
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEch. Ja piernicze! Jaka szkoda. I szkoda, że nie wiedziałem..., że dopiero teraz. Zazdroszczę tym, co będą. Niesamowita rzecz...

hcman
09-08-2010, 09:55
Będą też jutro w Zwierzyńcu w ramach Letniej Akademii Filmowej. Też za darmo:)
http://www.laf.net.pl/uploads/pliki/11.LAF-program-2010.08.04-web_version.pdf