Zobacz pełną wersję : Huun-Huur-Tu
Może kogoś zainteresuje koncert Huun-Huur-Tu. W Warszawie w najbliższą niedzielę o 20.00 w śnie pszczoły. Moim zdaniem bardzo ciekawa muzyka i do tego za darmo.
marszull
06-08-2010, 16:33
kurcze a ja akurat w sobote wyjezdzam :(
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEch. Ja piernicze! Jaka szkoda. I szkoda, że nie wiedziałem..., że dopiero teraz. Zazdroszczę tym, co będą. Niesamowita rzecz...
Będą też jutro w Zwierzyńcu w ramach Letniej Akademii Filmowej. Też za darmo:)
http://www.laf.net.pl/uploads/pliki/11.LAF-program-2010.08.04-web_version.pdf
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.