Zobacz pełną wersję : Bilety na męskie granie
Słuchajcie; Może ktoś z Was ma 2-3 bilety na "Męskie granie" w Krakowie na zbyciu?
To ja bym chętnie odkupił.
Jakby co - PW, mail messer at galeryjka.net
Normalnie wyprzedane, kurde. :/
Kiedy jest impreza w Krakowie?
Jeśli jutro to nic raczej nie zrobię, jeśli za tydzień to kumpel ma wejście do organizatorów (organizuje im kampanię promocyjną) wiec może się uda...
U nas była 2 tygodnie temu chyba...
Na Metro w Spodku tak załatwiłem 12 sztuk ;)
Ok, już wiem, że jutro...
Tak czy inaczej zapytam ale szanse marne.
:-/ Słabo; cholera.
Ale dzięki za zainteresowanie i chęć niesienia pomocy w tych jakże trudnych dla mnie momentach...
Na razie nie odbiera, pewnie już się łikenduje z flaszeczką ;)
sylwunia1986
07-08-2010, 12:45
Witam posiadam dwa bilety na meskie granie dzisiaj w Krakowie.Zainteresowanych prosze o kontakt po nr 515 215 638
Cholera, a tak chciałem byc obecny na koncercie w Wawie,. ale niestety wypadl mi wyjazd za granice..
Na taką ekipe to nic dziwnego....
sylwunia1986 -- AAAAA! Ustrzelę. No toś czemu się nie odezwała via mail... byłoby po temacie :/
A tak? A tak obszedłem się smakiem....
Był ktoś? Jak wrażenia? A może są jakieś zdjęcia? :)
Wybacz. Kumpel moje wiadomości odebrał i odsłuchał dopiero wczoraj wieczorem...
Okazuje się, że w górach jednak zdarzają się braki zasięgu ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.