PDA

Zobacz pełną wersję : Bilety na męskie granie



messer
06-08-2010, 14:43
Słuchajcie; Może ktoś z Was ma 2-3 bilety na "Męskie granie" w Krakowie na zbyciu?
To ja bym chętnie odkupił.
Jakby co - PW, mail messer at galeryjka.net

Normalnie wyprzedane, kurde. :/

frostic
06-08-2010, 20:44
Kiedy jest impreza w Krakowie?
Jeśli jutro to nic raczej nie zrobię, jeśli za tydzień to kumpel ma wejście do organizatorów (organizuje im kampanię promocyjną) wiec może się uda...
U nas była 2 tygodnie temu chyba...

Na Metro w Spodku tak załatwiłem 12 sztuk ;)


Ok, już wiem, że jutro...
Tak czy inaczej zapytam ale szanse marne.

messer
06-08-2010, 20:49
:-/ Słabo; cholera.

Ale dzięki za zainteresowanie i chęć niesienia pomocy w tych jakże trudnych dla mnie momentach...

frostic
06-08-2010, 20:51
Na razie nie odbiera, pewnie już się łikenduje z flaszeczką ;)

sylwunia1986
07-08-2010, 12:45
Witam posiadam dwa bilety na meskie granie dzisiaj w Krakowie.Zainteresowanych prosze o kontakt po nr 515 215 638

artoor
08-08-2010, 00:31
Cholera, a tak chciałem byc obecny na koncercie w Wawie,. ale niestety wypadl mi wyjazd za granice..
Na taką ekipe to nic dziwnego....

messer
08-08-2010, 13:22
sylwunia1986 -- AAAAA! Ustrzelę. No toś czemu się nie odezwała via mail... byłoby po temacie :/
A tak? A tak obszedłem się smakiem....

Był ktoś? Jak wrażenia? A może są jakieś zdjęcia? :)

frostic
09-08-2010, 10:34
Wybacz. Kumpel moje wiadomości odebrał i odsłuchał dopiero wczoraj wieczorem...
Okazuje się, że w górach jednak zdarzają się braki zasięgu ;)