Zobacz pełną wersję : Oszustwo oszustwem ale ......
.... czy to czasem już nie przegięcie ?
http://4geeks.pl/2010/08/06/sprawa-dla-geeka/
Nadesłać na konkurs tapetę z Visty jako własne zdjęcie ?
Inna sprawa że szanowna komisja się w porę nie zorientowała.
Hahaha co za głupota ... -_-"
A tam zaraz oszustwo!
Może po prostu dwóch fotografów robiło to samo ujęcie w tym samym czasie, stojąc sobie na barkach...
grudzinsky
06-08-2010, 14:15
a moze jeden byl wyzszy od drugiego? ;)
a moze jeden byl wyzszy od drugiego? ;)
Albo napalona parka leżąc na sobie robiła śliczne ujęcia nie przerywając ...../autocenzura/....... ;)
grudzinsky
06-08-2010, 14:20
Albo napalona parka leżąc na sobie robiła śliczne ujęcia nie przerywając ...../autocenzura/....... ;)
dwoch facetow? ;)
Strona się sypła tu jest (kiepski) mirror http://www.webpagescreenshot.info/img/713775-86201030911PM
Zapomniałem dodać że wyszperałem to na wykopie.
Trochę lepszy mirror:
http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/1217677.jpg
marszull
06-08-2010, 14:28
nie kazdy musi uzywac windy i znac w niej wszystkie zdjecia tapety ;)
a taka teza wysnuta jest w artykule
No niezle jaja~:D
A moze on autorem jest??;)
The Structorr
07-08-2010, 08:24
nie kazdy musi uzywac windy i znac w niej wszystkie zdjecia tapety ;)
a taka teza wysnuta jest w artykule
Szczerze mówiąc to ja ten obrazek pierwszy raz na oczy widzę, ostatnia windowsowa tapeta którą pamiętam to bliss z xp
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.