PDA

Zobacz pełną wersję : Oszustwo oszustwem ale ......



arttie
06-08-2010, 14:03
.... czy to czasem już nie przegięcie ?

http://4geeks.pl/2010/08/06/sprawa-dla-geeka/

Nadesłać na konkurs tapetę z Visty jako własne zdjęcie ?
Inna sprawa że szanowna komisja się w porę nie zorientowała.

gilvhs
06-08-2010, 14:12
Hahaha co za głupota ... -_-"

frostic
06-08-2010, 14:13
A tam zaraz oszustwo!
Może po prostu dwóch fotografów robiło to samo ujęcie w tym samym czasie, stojąc sobie na barkach...

grudzinsky
06-08-2010, 14:15
a moze jeden byl wyzszy od drugiego? ;)

frostic
06-08-2010, 14:18
a moze jeden byl wyzszy od drugiego? ;)

Albo napalona parka leżąc na sobie robiła śliczne ujęcia nie przerywając ...../autocenzura/....... ;)

grudzinsky
06-08-2010, 14:20
Albo napalona parka leżąc na sobie robiła śliczne ujęcia nie przerywając ...../autocenzura/....... ;)

dwoch facetow? ;)

arttie
06-08-2010, 14:24
Strona się sypła tu jest (kiepski) mirror http://www.webpagescreenshot.info/img/713775-86201030911PM
Zapomniałem dodać że wyszperałem to na wykopie.

Trochę lepszy mirror:
http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/1217677.jpg

marszull
06-08-2010, 14:28
nie kazdy musi uzywac windy i znac w niej wszystkie zdjecia tapety ;)
a taka teza wysnuta jest w artykule

Greg77
07-08-2010, 05:19
No niezle jaja~:D
A moze on autorem jest??;)

The Structorr
07-08-2010, 08:24
nie kazdy musi uzywac windy i znac w niej wszystkie zdjecia tapety ;)
a taka teza wysnuta jest w artykule

Szczerze mówiąc to ja ten obrazek pierwszy raz na oczy widzę, ostatnia windowsowa tapeta którą pamiętam to bliss z xp