PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z okienkami programów na netbooku



McSimus
06-08-2010, 13:02
Gdzieś czytałem, że ktoś odradzał zakup netbooka z 10' wyświetlaczem i rozdzielczością 1024x600. Już wiem dlaczego. Nie mieści się min. okno ustawień Adobe Readera :( Po prostu, dół jest ucięty. Rozdzielczości ekranu nie można zmienić, chyba że tylko na 800x600 ale tez się nie mieści. Winda siódemka starter. Netbook Asus EeePC 1005. Da się coś z tym fantem zrobić?

kiemlo
06-08-2010, 14:27
Alt+Spacja → Przenieś i przesuwasz okienko używając klawiatury.

Andre
06-08-2010, 15:05
spróbuj innego czytnika pdfów. Może foxit będzie się mieścił.

sote
12-08-2010, 21:19
zmien na czas uzywania tego programu rozdzialke na 1024x768, proporcje sie posypia ale okienko powinno byc widoczne

docxxx
12-08-2010, 21:36
Ciekawe jak, skoro fizycznie jest 600 pikseli w pionie? Sprobuj FoxitReadera.

sote
12-08-2010, 21:56
docxxx a masz netbooka?
ja mam wlasnie eeePC takiego o jakim pisze kolega McSimus i wiem ze SIE DA
wystarczy nacisnac magiczne klawisze Fn+F4
masz nawet 2 opcje - ekran bedzie sie przesuwal albo 768 bedzie "skompresowane" na 600px

zeby nie byc goloslownym: http://img34.imageshack.us/img34/4510/1024768c.jpg
zrzut ekranu z eeePC

Władca Pixeli
13-08-2010, 04:25
ekran bedzie sie przesuwal albo 768 bedzie "skompresowane" na 600px
Rozdzielczością ekranu da się jeszcze podbić do 1152 x 864 :mrgreen:

sote
13-08-2010, 10:07
Rozdzielczością ekranu da się jeszcze podbić do 1152 x 864 :mrgreen:

tego to nie sprawdzalem ;)

mateo912
13-08-2010, 11:00
Sote a którą wersje masz eee?
ja przy 1005P przy FN f4 mam tylko 1024x600 i 800x600

docxxx
13-08-2010, 12:04
Ale to jest softwarowo! Tak, to mozna zrobic ze wszystkim. Pojawia sie scrollbare i juz.

sote
13-08-2010, 12:10
mateo - mam eeePC 1005HA (albo AH nie pamietam kolejnosci literek) z dodatkowym gigabajtem RAMu.

docxx - no i co ze soft to robi ;) w razie potrzeby jakas opcja jest ;)
wiadomo ze do DTP to to sie nie nada...