Zobacz pełną wersję : Problem z okienkami programów na netbooku
Gdzieś czytałem, że ktoś odradzał zakup netbooka z 10' wyświetlaczem i rozdzielczością 1024x600. Już wiem dlaczego. Nie mieści się min. okno ustawień Adobe Readera :( Po prostu, dół jest ucięty. Rozdzielczości ekranu nie można zmienić, chyba że tylko na 800x600 ale tez się nie mieści. Winda siódemka starter. Netbook Asus EeePC 1005. Da się coś z tym fantem zrobić?
Alt+Spacja → Przenieś i przesuwasz okienko używając klawiatury.
spróbuj innego czytnika pdfów. Może foxit będzie się mieścił.
zmien na czas uzywania tego programu rozdzialke na 1024x768, proporcje sie posypia ale okienko powinno byc widoczne
Ciekawe jak, skoro fizycznie jest 600 pikseli w pionie? Sprobuj FoxitReadera.
docxxx a masz netbooka?
ja mam wlasnie eeePC takiego o jakim pisze kolega McSimus i wiem ze SIE DA
wystarczy nacisnac magiczne klawisze Fn+F4
masz nawet 2 opcje - ekran bedzie sie przesuwal albo 768 bedzie "skompresowane" na 600px
zeby nie byc goloslownym: http://img34.imageshack.us/img34/4510/1024768c.jpg
zrzut ekranu z eeePC
Władca Pixeli
13-08-2010, 04:25
ekran bedzie sie przesuwal albo 768 bedzie "skompresowane" na 600px
Rozdzielczością ekranu da się jeszcze podbić do 1152 x 864 :mrgreen:
Rozdzielczością ekranu da się jeszcze podbić do 1152 x 864 :mrgreen:
tego to nie sprawdzalem ;)
mateo912
13-08-2010, 11:00
Sote a którą wersje masz eee?
ja przy 1005P przy FN f4 mam tylko 1024x600 i 800x600
Ale to jest softwarowo! Tak, to mozna zrobic ze wszystkim. Pojawia sie scrollbare i juz.
mateo - mam eeePC 1005HA (albo AH nie pamietam kolejnosci literek) z dodatkowym gigabajtem RAMu.
docxx - no i co ze soft to robi ;) w razie potrzeby jakas opcja jest ;)
wiadomo ze do DTP to to sie nie nada...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.