Zobacz pełną wersję : ???
Witam.
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat takiego zestawu!
Mam statyw ale nie zawsze mi się chce go ze sobą targać.
Zestaw do jakiego szukam monopoda to D90+sigma 150-500.
dziękuje za Wasze wskazówki.
http://allegro.pl/item1175591874_monopod_goldphoto_yh304_154_cm_10kg _pro.html
PLUS
http://allegro.pl/item1177774770_goldphoto_yh431_kulowa_profi_jak_ma nfrotto.html
grudzinsky
09-08-2010, 11:17
Szela poszukaj czegos co w przyszlosci bedzie latwo serwisowac. wiecej czasu spedzasz w Zorach czy Dublinie?
ja bym polecil taki monopodzik (http://www.warehouseexpress.com/buy-giottos-mml3260b-aluminium-monopod/p1025882), albo taki komplecik (http://www.warehouseexpress.com/buy-manfrotto-680b-monopod-with-free-234-head/p1520598)
Więcej czasu w Dublinie.
Mam sobie wybrać prezent do kwoty ok 200 zł i z możliwością kupienia w Polsce więc raczej pozostaje mi znaleźć coś na Allegro! :(
Dzięki za podpowiedzi
Na ponad 100 odwiedzających tego posta tylko Ty coś napisałeś!
grudzinsky
10-08-2010, 10:14
no to masz ;) (http://sklepfotograficzny.pl/statywy/manfrotto/statywy-i-monopody/776YB-234/)
czesci do Manfrotto dostaniesz w kazdym zakatku swiata, wiec jak Ci zatrzask peknie to po 48h mozesz miec zapas w dloniach. przy gold photo tak kolorowo nie jest ;)
Robert_P
10-08-2010, 11:18
Używam bez głowicy i nigdy nie odczuwałem jej braku , tylko że mam zamocowane do 70-200 więc zmiana na kadr pionowy jest w obiektywie. Mogę ten monopod polecić kilka lat użytkowania w różnych warunkach bez problemu. Tylko jedna uwaga monopod nie zastąpi Ci statywu to dwie różne zabawki do różnych zastosowań.
Zestaw używałem również do wiekszych szkieł.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.