PDA

Zobacz pełną wersję : Urządzenie wielofunkcyjne z dobrym wydrukiem.



KS
05-08-2010, 09:29
Cześć,

Wczoraj padł mi mój Brother... błąd 4F, uszkodzenie głowicy, 2 m-ce po gwarancji. :/
Sprzęt kosztował 200 zł, naprawa głowicy 100EUR. Rewelacja po prostu. Ale do rzeczy.

Szukam teraz sprzętu, który by pochodził dłużej i oferował dobrą jakość wydruku.
Na tym Brotherze, mimo, że taniocha, na papierze Epsona jakość wydruku zdjęć była porównywalna z labem.

Moja prywatna główna księgowa pewnie nie zgodzi się na samą drukarkę (chce koniecznie mieć możliwość 'kserowania') dlatego niestety szukam powoli następnego urządzenia wielofunkcyjnego. A może rzeczywiście przekonać ją do zakupu samej drukarki... skaner mamy (Epson Perfection 2400), niestety nie działa off-line.

Prośba o poradę. Koszt - tak do 500-600 zł myślę, że będzie OK.

:)

Photoartbox
05-08-2010, 09:45
Canon MP 560 lub MP 640. Mam ten pierwszy, roznice sa niewielkie (przynajmniej dla mnie). Urzadzenie spisuje sie w sieci WIFI rewelacyjnie, skany piekne, druk rewelacja, szybkosc obleci. Mozna drukowac na podrobkach tuszu, ktore sa smiesznie tanie a daja porownywalny do oryginalow efekt. Calkiem przyjemne i funkcjonalne oprogramowanie, dosyc latwa instalacja.

ktm777
18-08-2010, 22:38
Photoartbox, jakich zamienników używasz?