PDA

Zobacz pełną wersję : sms-y z kodami i tekstami...



wikary
03-08-2010, 17:11
Nie lubie dostawac sms'em niczego co nie dotyczy mnie, jak i rowniez nie lubie upierdliwych telefonow od przedstawicieli szukajacych zysku.
...jednak dostalem sms'a z nr +18098212088 i po wpisaniu tegoz nr w google znalazlem takie zrodlo (http://www.bnet.info/smsen-mit-codes-und-bibeltexten-beschaeftigen-zahlreiche-handybesitzer-bundesweit) - nie kumam nic po niemiecku, a tlumacz google sobie nie radzi :(
Tez dostaliscie takie sms'y?
W jaki sposob trafiaja do nich nr telefonow? („predictive dialer“?)
Nie podaje nr telefonu na lewo i prawo, wiec jak sie ustrzec przed tym?
Pewnie nie mozna...

O co chodzi z lista numerow pod haslem "Hier nun mal ein paar Nummern von denen diese SMSen kommen:"?

freefly
03-08-2010, 17:45
Ten nr +18098212088 jest w komentarzach do wygooglowanego przez Ciebie artykułu.

creep
03-08-2010, 17:50
Hmm, właśnie dostałem jakiś fragment z Biblii (chyba), ale po angielsku, z jednego z tych numerów.

Anja_G
03-08-2010, 18:03
Nie lubie dostawac sms'em niczego co nie dotyczy mnie, jak i rowniez nie lubie upierdliwych telefonow od przedstawicieli szukajacych zysku.
...jednak dostalem sms'a z nr +18098212088 i po wpisaniu tegoz nr w google znalazlem takie zrodlo (http://www.bnet.info/smsen-mit-codes-und-bibeltexten-beschaeftigen-zahlreiche-handybesitzer-bundesweit) - nie kumam nic po niemiecku, a tlumacz google sobie nie radzi :(
Tez dostaliscie takie sms'y?
W jaki sposob trafiaja do nich nr telefonow? („predictive dialer“?)
Nie podaje nr telefonu na lewo i prawo, wiec jak sie ustrzec przed tym?
Pewnie nie mozna...
Wg informacji ze strony, te smsy są wysyłane z różnych krajów na całym świecie, trafiają do odbiorców niezależnie od rodzaju sieci i modelu telefonu.


O co chodzi z lista numerow pod haslem "Hier nun mal ein paar Nummern von denen diese SMSen kommen:"?

To po prostu lista numerów, z których (do tej pory) wysłano tego typu smsy.

Najważniejsze to chyba nie odpisywać, nie wiadomo, czy odpowiedź nie byłaby zbyt kosztowna. ;)

wikary
03-08-2010, 18:18
Najważniejsze to chyba nie odpisywać, nie wiadomo, czy odpowiedź nie byłaby zbyt kosztowna. ;)

Nie odpowiadac i nie prowokowac nastepnych sms tym samym- ale po co by ktos odpowiadał?


Hmm, właśnie dostałem jakiś fragment z Biblii (chyba), ale po angielsku, z jednego z tych numerów.

witaj w klubie :|

credka
03-08-2010, 18:35
ale pewni jesteście, że za otrzymanie takiego sms nie płacicie z własnego konta? Niektóre firmy tej perfidności sobie nie żałują.

Doncio
03-08-2010, 22:21
Co do promocji z Polski to polecam tę stronę -> http://pokazywarka.pl/678085-2/ postępowałem według instrukcji i jak na razie mam spokój 4-5 firm mi tak wysyłało esemesy co to ja nie wygrałem lub nie wygram.