PDA

Zobacz pełną wersję : Fotograf z Bialegostoku - Augustis



marszull
03-08-2010, 12:07
Nie bedzie o nowym fotografie oszuscie ;)
ale o zapomnianym, a naprawde swietnym przedwojennym fotografie Augustisie
Nakladem galerii Arsenal w Bialymstoku ukazal sie album z jego zdjeciami, naprawde polecam
Osoby z Bialegostoku moga kupic od reki (50zl) ale mozna tez zamowic wysylkowo (info na stronie (http://www.galeria-arsenal.pl/arsenal.php?id=1134)
A tu troche zdjec i info o autorze:
http://www.widok.org.pl/strona,augustis,16,0,16.html
http://www.tamtamagency.com.pl/stary/index2.php?id=74&s=2&t=i
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35233,8025948,Augustis_doczekal_sie_albumu.html
http://www.tokfm.pl/Tokfm/5,103169,8162284,Przedwojenny_Bialystok_Boleslawa_ Augustisa__ZDJECIA_.html?i=7
http://kubadabrowski.blogspot.com/2010/07/augustis.html

Kupilem, od kilku dni przegladam. Zaden ze mnie autorytet ale polecam jak najbardziej.

PS Nie wiedzialem gdzie umiescic watek to wrzucilem do Cafe

grudzinsky
03-08-2010, 12:35
hmm widze, ze bede musial rodzinne archiwum przeszukac i wydac album ;)
sentymentalny jestem tylko jak przegladam zdjecia gdy bylem bobasem...takie mnie nie ruszaja. mam dziesiatki podobnych w domu. te z rodzinnego albumu sa mniej pozowane od tych przedstawionych...
dla mnie to poprostu kolejny "chłyt małketingowy" ;) cos trzeba sprzedac i wmowic "czlowiekom", ze to super hiper...jak z tymi kolorowymi bateryjkami ;)

step.tom
03-08-2010, 12:44
hmm widze, ze bede musial rodzinne archiwum przeszukac i wydac album ;)
sentymentalny jestem tylko jak przegladam zdjecia gdy bylem bobasem...takie mnie nie ruszaja. mam dziesiatki podobnych w domu. te z rodzinnego albumu sa mniej pozowane od tych przedstawionych...
dla mnie to poprostu kolejny "chłyt małketingowy" ;) cos trzeba sprzedac i wmowic "czlowiekom", ze to super hiper...jak z tymi kolorowymi bateryjkami ;)

Jak to mówią ... Każdy pomysł jest dobry byle był skuteczny ... :razz: Zaczynam zbierać zużyte opakowania po filmach. Kto wie co będzie za kilka lat...

A co do kolorowych bateryjek uważam za dobry pomysł. Sam oznaczam komplety. Łatwiej je identyfikować.;-)

elanek
03-08-2010, 13:28
Czy Wy aby nie przesadzacie?

Rycerz
03-08-2010, 15:27
http://kubadabrowski.blogspot.com/2010/07/augustis.html

ciekawe :)
dzięki za linki :)

conik
03-08-2010, 15:29
Zdjecia Augustisa maja historyczna wartosc....ich sila tkwi w tym ze zarejestrowal kawal historii miasta....a prawda jest taka ze jednostkowo pelnno takich zdjec w dziadkobabcinych albumach...choc trzeba przyznac ze kilka jest naprawde wybitnych...ale kilka to chyba za malo zeby z rzemieslnika robic wielkiego artyste