PDA

Zobacz pełną wersję : Po zachodzie



kamilkamien
02-08-2010, 12:41
http://www.youtube.com/watch?v=jVO8eATTgiM

Przez zupełny przypadek znalazłem kategorię filmową, bo nigdy nie zapuszczałem się w te rejony forum. Film jest stary jak świat cały i pierwszy robiony przeze mnie. Jak to mówią, pierwsze koty za płoty!
Film obrazuje życie po zachodzie w trzech miasteczkach, w Kamieniu Krajeńskim, Chojnicach i Tczewie.

Miłego oglądania

drosik
02-08-2010, 13:00
Fajny filmik :)

Jak miałeś przymocowany aparat w aucie ?

kamilkamien
02-08-2010, 13:07
to była sztuka utrzymać go w samochodzie. Początkowo myślałem aby go jakoś zaczepić na podszybiu z tyłu ale skończyło się na studyjnym statywie i dwóch osobach trzymających go w pionie siedząc przy tym na tylnej kanapie.

drosik
02-08-2010, 13:08
a wyzwalanie, "Nikon Camera Control" ?

kamilkamien
02-08-2010, 13:18
W D3 w menu jest fajna opcja "zdjęcia z interwalometrem" Tam sobie wszystko ustawiasz co ile ma klapac, ile klatek ma wyzwolic itp...

mskowronski
03-08-2010, 00:39
bardzo ciekawie to wyszło. Możesz podać jakieś szczegóły wykonania - np. ile zdjęć cię to kosztowało, w jakich odstępach były robione, w jakim programie to wszystko składałeś...

swider
03-08-2010, 00:44
Mnie by było szkoda migawki ;)

kamilkamien
03-08-2010, 08:45
filmik zrobiony jest z ok 7500 fotek. Podczas robienia go kadrów poleciało wiele więcej, niż tu zostało wybranych. Przedział klatek przypadających na sekundę filmu jest też bardzo rozbieżny w zależności od scenerii jaką robiło się. Czasami czekało się 3 godziny na wschód/zachód a czasami przesiadki pasażerów w ciągu 3 minut zachowując na filmie porównywalnie długi czas trwania danego motywu.
Program to "Sony Vegas" wersja trial no a, że to mój pierwszy kontakt z "filmowymi produkcjami", to i wykorzystanie programu tylko na poziomie lekko powyżej minimum.