Zobacz pełną wersję : Wężyk AP-TR2N
neverhood
01-08-2010, 23:06
Poszukuje instrukcji obsługi do wezyka AP-TR2N.
neverhood
02-08-2010, 12:18
ten wezyk ma kilka funkcji i nie moge pojac czym np rozni sie czas long od intwerwalu, choc wiem co oznacza ten drugi i jak go uzyc to long'a ni w zab nie moge rozgryzc
dlatego szukam instrukcji
Juno-the_case_worker
26-08-2010, 22:09
Sądzę, że różnica jest taka, że używając interwału możesz ustawić żeby aparat robił zdjęcia w określonych odstępach czasu.
Można to cudo kupić gdzieś w Polsce?
neverhood
02-09-2010, 11:44
nie wiem czy mozna, bo ja go dostalem, ale dzikuje za odpowiedz
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.