PDA

Zobacz pełną wersję : Wężyk AP-TR2N



neverhood
01-08-2010, 23:06
Poszukuje instrukcji obsługi do wezyka AP-TR2N.

neverhood
02-08-2010, 12:18
ten wezyk ma kilka funkcji i nie moge pojac czym np rozni sie czas long od intwerwalu, choc wiem co oznacza ten drugi i jak go uzyc to long'a ni w zab nie moge rozgryzc
dlatego szukam instrukcji

Juno-the_case_worker
26-08-2010, 22:09
Sądzę, że różnica jest taka, że używając interwału możesz ustawić żeby aparat robił zdjęcia w określonych odstępach czasu.
Można to cudo kupić gdzieś w Polsce?

neverhood
02-09-2010, 11:44
nie wiem czy mozna, bo ja go dostalem, ale dzikuje za odpowiedz