PDA

Zobacz pełną wersję : Poznań w obiektywie



wąski
01-08-2010, 21:29
znalezione w sieci :)
http://www.youtube.com/watch?v=-nXbRYusNDM

info z komentarzy

Odpowiadajac na pytania techniczne. Film zrealizowany zostal technika stop-motion, czyli animacja poklatkowa, gdzie zdjecia sa klatkami. Na 1 sekunde filmu skladaja sie 24 zdjecia, czyli jak latwo obliczyc caly film sklada sie z okolo 5000 zdjec. Zdjecia byly pstrykane aparatami Nikon D90 i D80 ze statywu, bez uzycia interwałometru.

miron19j
01-08-2010, 23:45
takie cuda to Shaolin już dawno u nas kręcił :-)

kisio
02-08-2010, 08:41
Jak na poskładane ze zdjęć to strasznie biednie wygląda. W podobnym filmiku z NY koleś robił część ujęć DRI i jakość powala, a to... jak z komórki ;)

mcl
02-08-2010, 11:26
filmik ciekawy, ale słabo wykorzystane możliwości aparatu

grudzinsky
02-08-2010, 11:46
mnie sie tam podobal filmik. bardzo fajnie zmontowane i bardzo ladnie Poznan pokazany!

kamilkamien
02-08-2010, 12:24
mi też się filmik podobał biorąc pod uwagę fabułę niestety jakość to cienizna!

wlopis
02-08-2010, 13:38
Bardzo ciekawy filmik, pomijam fakt że miejsca są mi znane. Odpowiada mi kolor, ruch, muzyka, wspaniale zilustrowany jest czas, w miejscach gdzie widz zatrzymuje sie na dłużej, w celu złapania oddechu, posilenia się, czy poprostu w konkretnie go interesujących, obraz płynniej się zmienia, Odczuwamy spokój. To jest to co mnie bardzo przekonuje, w pozostałych scenach, kadry są bardziej nerwowe, tak jakby widz się spieszył. Zdecydowanie na tak.

rastula
02-08-2010, 15:42
Też mi się podoba...

ale wiadomo , jesteśmy w Polsce więc zawsze można ponarzekać ... :-/

mcl
09-08-2010, 12:14
Pojawił się kolejny odcinek:
http://www.youtube.com/watch?v=PUrXMl_GGss

moim zdaniem lepiej wykonany niż pierwsza część

amirez
09-08-2010, 19:51
Pomysł?... po minucie oglądania wszystko zaczyna ""latać" przed oczyma. Koncepcja tworzenia skaczącego filmiku, trwającego ponad trzy i pół minuty do mnie nie trafia.
Bardziej bym trawił mieszankę obrazu w postaci zdjęć, filmu normalnego;) i poklatkowego i może jeszcze jakiegoś ciekawego pomysłu.

mcl
09-08-2010, 20:51
Są gusta i gusta ;)
Ja np. czegoś takiego nie trawię:

Bardziej bym trawił mieszankę obrazu w postaci zdjęć...