Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Ratunku, powrót z niemiec:D



shaddixx
01-08-2010, 09:58
Czy ktoś ogarniający komunikacje niemiecką może mi pomóc? 5 sierpnia musze sie wpakować w cokolwiek w pociąg albo busa do Polski. Bede w St. Peter - Ording. 5 lat niemieckiego w szkole ciągle do mnie nie przemówiło, no i mam efekty;)

Od 30 min nie moge sie niczego doszukać.

mishieck
01-08-2010, 10:02
http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/dn?ld=96160&seqnr=2&ident=0c.021986160.1280649651&rt=1&OK#focus

Marcin30UK
01-08-2010, 10:08
najprosciej bedzie skorzystac ze strony z rozkladem jazdy niemieckiej DB - http://www.bahn.de/i/view/POL/pl/index.shtml - zaznaczyc w jedna strone i po klopocie ...

shaddixx
01-08-2010, 10:14
http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/dn?ld=96160&seqnr=2&ident=0c.021986160.1280649651&rt=1&OK#focus

O dzieki, czyli coś istnieje. A po po polsku? (matko jaki ułomny jestem)

Jak wpisuje St. Peter - Ording w wyszukiwarce tej strony to tam mam z 10 pozycji i nie orientuje sie ktora jest wlasciwa.

shaddixx
01-08-2010, 10:20
aaa juz doszedłem. Dzięki.