PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw Benro A-297EX



Vermis
01-08-2010, 00:23
Witajcie!

W temacie statywów widzę wielką popularność firm typu Velbon (tanie), Manfrotto (droższe). A co myślicie o statywie Statyw Benro A-297EX? Kosztuje niewiele ponad 400 PLN, a możliwości są bardzo ciekawe: http://www.benrousa.com/products_details_A-297EX.html

Udźwig 10 kg, wysokość ponad 180, centralna kolumna wysuwa się i można ją zablokować pod dowolnym kątem, a na niej głowicę w dowolnym miejscu (wideo ładnie to pokazuje), trzy kąty mocowania nóg, kolce, hak...

Jak myślicie? Warto?

Pozdrawiam,
Vermis

Badol
01-08-2010, 10:27
Cześć, ja mam Benro (A-550ex) i jestem bardzo zadowolony. bdb zrobiony, relatywnie lekki jak na wymiary, wystarczająco stabilny. Daje rady pojeździć z nim na rowerze. Pozdr.

pic1985
01-08-2010, 17:44
Ja mam benro 300ex i też polecam tą firmęstatyw fajny i przemyślany do tego jakoś wcale nie taka tragiczna