PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzenie forum internetowego - szukam osoby



Leatherface
31-07-2010, 22:49
Jak w temacie. Szukam kogoś kto się na tym zna, potrafiłby stworzyć i zaprogramować tego typu witrynę pod zamówienie, nie jakiś fora.pl szajs. O konkretach będe rozmawiał z zainteresowanymi :) pozdrawiam

ThomasVoland
31-07-2010, 22:55
Forum potrafi postawić prawie każdy. Lepiej napisz czy chodzi Ci o napisanie całego skryptu (koszta przeogromne), czy postawienie gotowca. No i czy sam skrypt czy do tego grafika(wtedy szukaj dwóch osób, bo mało jaki programista ma pojęcie o grafice).

Leatherface
31-07-2010, 23:00
Koszta to też kwestia w której muszę się rozeznać ;)

Chodzi o praktyczne, funkcjonalne forum wg właśnego widzi mi się, w tym grafika i kolorystyka. Nie znam się na tym kompletnie, ale zakładam że pisanie skryptu nie będzie potrzebne tylko weźmie się gotowca.