Zobacz pełną wersję : Gdzie to kupić i kto w Polsce to produkuje?
Się natknęliśmy z małżonką na takie cudeńka:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.instablogsimages.com/images/2009/09/25/glass-mosaic-tiles-with-cool-images-for-bathroom-by-glassdecor-8_Wj3LC_1822.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.instablogsimages.com/images/2009/09/25/glass-mosaic-tiles-with-cool-images-for-bathroom-by-glassdecor-6-554x453_jADcI_1822.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.instablogsimages.com/images/2009/09/25/glass-mosaic-tiles-with-cool-images-for-bathroom-by-glassdecor-4_iz2Ot_1822.jpg)
Czy ktoś wie może gdzie w Polsce można takie bajery kupić ?? Ewentualnie czy znacie może jakieś firmy które take rzeczy robią ? Przykłady zamieszczone powyżej to produkty hiszpańskiej firmy Glassdecor (http://www.glassdecor.es/)
Znam :)
Także my to robimy. Dostarczasz kafelki i fotkę, a my drukujemy. Koszt (około, bo to kwestia kafelków): 150 zł za metr kwadratowy. Kafelki mogą być nawet czarne, bo drukujemy też białym kolorem.
Konserwacja i mycie: mleczko itp - nic szorującego typu proszek itp. Generalnie trudno to zdrapać, jednak im mniej drapiesz tym dłużej pożyje.
Trwałość barw: prawie wieczna - utwardzane specjalnie.
Plik do nadruku: 1:1, TIFF lub JPG czy NEF w skali CMYK (jpg tylko RGB niestety)
Rozdzielczość: 1420 DPI
Termin: 5 dni
Jakby co to daj PW bo nie chcę tu robić reklamy.
Nadruk na szkle, drewnie (blaty, drzwi), laptopach , obudowach itp - też jest możliwy - włącznie z tkaninami.
ps. do zarządu ;) - w ofercie dla fotografów z forum była BARDZO duża zniżka na takie usługi - ale jakoś widzę od roku nie rozpatrzyliście naszej współpracy :)
marszull
31-07-2010, 20:54
co ps'u : A szkoda mysle ze pare osob by skorzystalo.
no to się zgłoszę po więcej info bo temat nas męczy bardzo :D
step.tom
01-08-2010, 13:55
ps. do zarządu ;) - w ofercie dla fotografów z forum była BARDZO duża zniżka na takie usługi - ale jakoś widzę od roku nie rozpatrzyliście naszej współpracy :)
Bo Zarząd niemiłosiernie zajęty...;-)
Gdyby ktos byl zainteresowany produktami firmy Glassdecor to po otrzymaniu od nich maila wiem ze mozna z nimi rozmwaiac bezposrednio. Pelne wykonastwo od A do Z oczywiscie bez montazu ;) Ceny juz mniej optymistyczne bo zaczynaja sie od 200 euraskow za metr kwadratowy.
Opcja u kolegi kucyk atrakcyjniejsza cenowo :D
Rafał_Sz
05-08-2010, 08:45
Gdyby ktos byl zainteresowany produktami firmy Glassdecor to po otrzymaniu od nich maila wiem ze mozna z nimi rozmwaiac bezposrednio. Pelne wykonastwo od A do Z oczywiscie bez montazu ;) Ceny juz mniej optymistyczne bo zaczynaja sie od 200 euraskow za metr kwadratowy.
Opcja u kolegi kucyk atrakcyjniejsza cenowo :D
Pamiętaj, że są różne technologie. Z tego co widzę, to Glassdecor robi to farbami piecowymi (farby są wtapiane w piecu w szkliwo tak jak tradycyjna kalkomania ceramiczna w talerz) co daje gwarancję trwałości na wiele, wiele lat (jak nie wieków). Jeśli potwierdzą Ci ten sposób wykonania, mimo wszystko zastanowiłbym bym się nad droższą technologią, chyba, że kolega wyżej robi to tak samo.
Glassdecor robi takie obrazki zdaje sie tylko na szkle. U forumowego kolego jest mozliwosc zrobienia tego na zwyklych kaflach. Jest to zapewne forma nadruku. Nie znam sie na tym kompletnie. Po prostu zbieram informacje, ktorych nigdy za wiele.
Zrobic to, zrobimy na pewno bo strasznie nam sie to podoba. A ze czasu mamy duzo (do marca/kwietnia) to i pewnie do tej pory madrzejsci bedziemy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.