PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy rekord w gigapanoramach 70gigapixeli Budapeszt



marszull
31-07-2010, 18:55
Jako ciekawostka
http://www.70-billion-pixels-budapest.com/

grudzinsky
31-07-2010, 19:02
zeby cos ogladac to ja musze instalowac jakies dodatkowe G na kompie? bezedura totalna ;) nie po to uciekalem pod znak nadgryzionego jablka zeby ciagle korzystac z uslug MS ;)

wasilewk
31-07-2010, 19:04
zeby cos ogladac to ja musze instalowac jakies dodatkowe G na kompie? bezedura totalna ;) nie po to uciekalem pod znak nadgryzionego jablka zeby ciagle korzystac z uslug MS ;)


No, to będziesz miał wyświetlanie tradycyjne, a nie 70Giga - czyli z tej panoramy lipa.

Boryszuk
31-07-2010, 19:06
ja mam lepiej. Pod linuxem nie działa wogóle. A windy nie będę odpalał bo mi się nie chce przebijać przez przerwane 174 aktualizacje zainstalowane bez mojej autoryzacji ;)

grudzinsky
31-07-2010, 19:10
poprzednie giga panoramy moglem ogladac bez zadnego problemu. teraz to juz komercha jedzie. teraz musisz zainstalowac jakis program zeby zobaczyc zdjecie, a za kilka lat bedziesz musial kupic caly komputer z ich oprogramowaniem zeby moc cieszyc oko 200 gigowa panorama ;)

samek
31-07-2010, 19:11
zeby cos ogladac to ja musze instalowac jakies dodatkowe G na kompie? bezedura totalna ;) nie po to uciekalem pod znak nadgryzionego jablka zeby ciagle korzystac z uslug MS ;)

E no - spokojnie. Silverlighta sobie doinstaluj. Się przydaje.
http://www.macupdate.com/info.php/id/26623/silverlight

grudzinsky
31-07-2010, 19:35
nie bede sobie kompa zasmiecal ;)

marszull
31-07-2010, 19:44
ja nic nie musialem instalowac, ale pewnie juz mialem wczesniej (a tez mam maca)
a Silverlight rzeczywiscie na czesci stron sie przydaje bo inaczej z ogladania np. filmow lipa

grudzinsky
31-07-2010, 20:37
dopoki forum moge przegladac bez instalowania dodatkowych programow to nic na kompa wrzucal nie bede :razz:

Rafał_Sz
31-07-2010, 21:52
zeby cos ogladac to ja musze instalowac jakies dodatkowe G na kompie?(...)


ja mam lepiej. Pod linuxem nie działa wogóle. A windy nie będę(...)


poprzednie giga panoramy moglem ogladac bez zadnego problemu. (...)


nie bede sobie kompa zasmiecal ;)


(...)nic na kompa wrzucal nie bede :razz:
Właśnie sobie pooglądałem. Fajna jest ta panoramka. :mrgreen:

Boryszuk
31-07-2010, 21:54
Właśnie sobie pooglądałem. Fajna jest ta panoramka. :mrgreen:

a ja się idę do Młodej przytulić. Gila mnie panorama :mrgreen:

Rafał_Sz
31-07-2010, 21:56
a ja się idę do Młodej przytulić. Gila mnie panorama :mrgreen:
:D

samek
31-07-2010, 22:00
nie bede sobie kompa zasmiecal ;)

Tak z czystej ciekawości... Dlaczego zainstalowanie Silverlighta uważasz za zaśmiecanie kompa?

grudzinsky
31-07-2010, 22:00
co tam 70 gigowa panorama ;) wychodze przed dom i mam kilku terowa panorame ;) zwlaszcza jak podepne do puchy 500mm ;)

dlaczego? dodatkowe oprogramowanie, ktore zapewne ma dziury, przez ktore jakis syf mozna sobie zaciagnac ;) przeciez to MS...
a tak na powaznie to komp sluzy mi przede wszystkim do obrabiania zdjec, przegladania forum i odbierania poczty ;) im mniej mam podoinstalowywanych programow, pseudo programow tym szybciej mi sie pracuje na kompie...jak uznaje, ze cos mi jest nie potrzebne do szczescia to tego nie uzywam...

rb_zg
31-07-2010, 22:04
dopoki forum moge przegladac bez instalowania dodatkowych programow to nic na kompa wrzucal nie bede :razz:

Rozumiem że swojej strony także nie widzisz poprawnie bo przecież trzeba zainstalować Adobe Flasha :p :lol:

grudzinsky
31-07-2010, 22:37
Rozumiem że swojej strony także nie widzisz poprawnie bo przecież trzeba zainstalować Adobe Flasha :p :lol:

to sie zainstalowalo wraz Photoshopem :razz: w pakiecie bylo :razz:

rb_zg
31-07-2010, 23:05
Aaaa, no chyba że tak ;-)

A już tak na poważnie to technologia Silverlight przez specjalistów oceniana jest na zdecydowanie bezpieczniejszą i lepszą.

Marcin Borkowski
31-07-2010, 23:15
noo się ktoś napracował, ale szczegóły świetne np. samolot (po kliknięciu w okienko automatycznie nas nakieruje) normalnie pomyślał bym ze to syfek:D

marszull
31-07-2010, 23:23
koles na parolotni tez jest niezly ;)
ciekawe ile sie skladalo 5000 zdjec
panorama z okolo 500zdjec przy niezlym kompie z dobrym prockiemi 8 gb ramu
skladala sie ponad dwie doby :)

durom
01-08-2010, 11:49
Niezły czad. Super, hiper.