PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś zna czeski?



Kasandra
31-07-2010, 17:06
Ale taki prawdziwy, nie szmaticzki na paticzkach;-)))

elanek
31-07-2010, 19:08
? po co Ci?

grudzinsky
31-07-2010, 19:11
schanime misto na spani na travi ;)

Kasandra
31-07-2010, 20:04
Potrzebuję paru słów w tym języku;-)
przejechałam się już boleśnie na translatorkach;-)))

Boryszuk
31-07-2010, 20:25
pisz czego potrzebujesz, może sobie przypomnę :)

frostic
31-07-2010, 20:37
napisz co potrzebujesz. Kumpela jest tłumaczem

Boryszuk
31-07-2010, 20:42
napisz co i na kiedy potrzebujesz. Mam kumpla Czecha, chętnie na piwo bym się z nim wybrał a nie mogę się zebrać do odnowienia kontaktu :)

Kasandra
01-08-2010, 09:52
eee nie aż tak, parę słówek, ale żem sobie przypomniała, że jedna dziewczyna, o której po angielsku piszę jest Czeszką i już wiem;-))
Dżizus...to będzie ciężkie!
Jak ma mi przejść przez gardło np. moje lasko???albo...kocurku???aaaaaaaa
No ale dziękuję Wam za chęć pomocy!;-))
BARDZO!!!

Boryszuk
01-08-2010, 11:20
czerstwy wzduch jest lepszy :D

frostic
01-08-2010, 20:52
Albo "SEM NESMIM", czyli napis widniejący przy każdym trawniku, informujący pieski, że załatwianie potrzeb na nim jest zabronione ("tutaj nie mogę")
Gdyby jeszcze potrafiły to przeczytać...
;)

ekonet
01-08-2010, 22:10
Kiedyś byłem na nartach na Słowacji. Furorę robiło ichnie "nech sa patrzi". ;)

badi
02-08-2010, 02:52
sie podlacze. szukam szkoly/nauczyciela jezyka czeskiego, ew. slowackiego w katowicach, ew. okolicach. jak ktos zna bede wdzieczny za info.

frostic
02-08-2010, 10:51
Firma znajomej. Możesz popytać.
Tylko teraz chyba siedzi w Paryżu lub Pradze do końca wakacji...

http://www.sofiacentrum.pl/

bastek
02-08-2010, 20:16
Najlepsze to "kartacz pochodowi" :)