Zobacz pełną wersję : Czy ktoś zna czeski?
Kasandra
31-07-2010, 17:06
Ale taki prawdziwy, nie szmaticzki na paticzkach;-)))
grudzinsky
31-07-2010, 19:11
schanime misto na spani na travi ;)
Kasandra
31-07-2010, 20:04
Potrzebuję paru słów w tym języku;-)
przejechałam się już boleśnie na translatorkach;-)))
Boryszuk
31-07-2010, 20:25
pisz czego potrzebujesz, może sobie przypomnę :)
napisz co potrzebujesz. Kumpela jest tłumaczem
Boryszuk
31-07-2010, 20:42
napisz co i na kiedy potrzebujesz. Mam kumpla Czecha, chętnie na piwo bym się z nim wybrał a nie mogę się zebrać do odnowienia kontaktu :)
Kasandra
01-08-2010, 09:52
eee nie aż tak, parę słówek, ale żem sobie przypomniała, że jedna dziewczyna, o której po angielsku piszę jest Czeszką i już wiem;-))
Dżizus...to będzie ciężkie!
Jak ma mi przejść przez gardło np. moje lasko???albo...kocurku???aaaaaaaa
No ale dziękuję Wam za chęć pomocy!;-))
BARDZO!!!
Boryszuk
01-08-2010, 11:20
czerstwy wzduch jest lepszy :D
Albo "SEM NESMIM", czyli napis widniejący przy każdym trawniku, informujący pieski, że załatwianie potrzeb na nim jest zabronione ("tutaj nie mogę")
Gdyby jeszcze potrafiły to przeczytać...
;)
Kiedyś byłem na nartach na Słowacji. Furorę robiło ichnie "nech sa patrzi". ;)
sie podlacze. szukam szkoly/nauczyciela jezyka czeskiego, ew. slowackiego w katowicach, ew. okolicach. jak ktos zna bede wdzieczny za info.
Firma znajomej. Możesz popytać.
Tylko teraz chyba siedzi w Paryżu lub Pradze do końca wakacji...
http://www.sofiacentrum.pl/
Najlepsze to "kartacz pochodowi" :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.