PDA

Zobacz pełną wersję : Z serii "ciężkie życie fotografa ślubnego"



McSimus
30-07-2010, 11:33
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Tak czy siak ku przestrodze tych z wybujałą fantazją.
http://www.swiatobrazu.pl/fotograf-slubny-zastrzelony-w-trakcie-wesela-para-mloda-miala-pozowac-ze-strzelbami-21112.html

elanek
30-07-2010, 13:29
Na początku myślałem, że zdjęcia oddał kiepskie...

Marian K
30-07-2010, 23:05
Tytuł zamkniętego wątku był bardziej niosły,acz nie do końca prawdziwy.
Jak było tak było,jednak fotograf nie żyje i fakt ten powinien stanowić memento dla innych.

elanek
31-07-2010, 01:44
No i wiadomo, że jak pojawia się na zdjęciach strzelba to musi kiedyś wystrzelić.

gadzeciarz
31-07-2010, 12:09
Hmmm co mu do głowy strzeliło żeby zdjęcia z naładowaną bronią robić ???

Przemek Paśnik
31-07-2010, 12:12
Hmmm co mu do głowy strzeliło żeby zdjęcia z naładowaną bronią robić ???

W tej sytuacji ten zwrot jest trochę makabryczny...

Rafał_Sz
31-07-2010, 12:13
Hmmm co mu do głowy strzeliło żeby zdjęcia z naładowaną bronią robić ???On się wcale nie musiał znać na broni. Mało tego, mógł zakładać, że nikt nie jest takim debilem, żeby na sesję przynosić naładowane strzelby.

eskimos
31-07-2010, 12:35
On się wcale nie musiał znać na broni. Mało tego, mógł zakładać, że nikt nie jest takim debilem, żeby na sesję przynosić naładowane strzelby.

To Sycylia , tam naładowane lupary nosi się jako breloczki do kluczy , ot taki folklor .

kamilkamien
31-07-2010, 18:07
w każdym razie zdjęcia wyszły wystrzałowe :)

251kris
31-07-2010, 19:08
w każdym razie zdjęcia wyszły wystrzałowe :)
Bardzo K.J.M. śmieszne.

Marian K
31-07-2010, 20:59
Czy kolega pisząc "K.J.M.",miał na myśli słowa,powszechnie uważane? Jeżeli tak to nie wiem czy był powód.
Ja bym dodał że:cała sesja była wystrzałowa.:) Nie znaczy to że robię sobie jaja z czyjejś śmierci.
Moim zdaniem dużo gorszym występkiem jest napisanie w tytule " ...zastrzelono fotografa...".

Rafał_Sz
31-07-2010, 21:55
To Sycylia , tam naładowane lupary nosi się jako breloczki do kluczy , ot taki folklor . Czyli, że będąc w gościach, do kelnera się raczej nie pyskuje? ;)

ASAHI
31-07-2010, 22:15
No raczej tak.. i nie mówi się że zupa za słona..