onia
29-07-2010, 19:40
Potrzebuje pilnie pomocy ponieważ mam problem z osoba która nie jest zbyt gramotna i nie mogę doprosić się o wysłanie faktury bez której ze tak powiem polski urząd skarbowy mnie żywcem zaje.....
Jezeli ktos mieszka i bylby w stanie pomoc bylbym niezmiernie wdzieczny. i Jakos sie odwzajemnie oczywiscie.
Jezeli ktos mieszka i bylby w stanie pomoc bylbym niezmiernie wdzieczny. i Jakos sie odwzajemnie oczywiscie.