PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktos mieszka w Leicester ??



onia
29-07-2010, 19:40
Potrzebuje pilnie pomocy ponieważ mam problem z osoba która nie jest zbyt gramotna i nie mogę doprosić się o wysłanie faktury bez której ze tak powiem polski urząd skarbowy mnie żywcem zaje.....

Jezeli ktos mieszka i bylby w stanie pomoc bylbym niezmiernie wdzieczny. i Jakos sie odwzajemnie oczywiscie.

Psychotrop
29-07-2010, 23:49
napisz do tego kolegi:
http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=18524

wiem po podpisie pod awatarem, że jest jeszcze ktoś z tego miasta, ale nie pomnę teraz kto :/