100ksik
27-07-2010, 17:45
Witam.
Stanęło przede mną takie zadanie, że muszę przy pomocy NIKONA D60 zrobić zdjęcie kilku kijów bilardowych.
Nie posiadam specjalistycznego sprzętu do oświetlenia. Chciałem zapytać - jak dobrze ustawić aparat przy sztucznym oświetleniu. Efekty dotychczasowej pracy są delikatnie mówiąc mizerne, ale to moje pierwsze kroki z fotografią.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://zapodaj.net/ec8f3578164f.jpg.html)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://zapodaj.net/5bc6fb0d057f.jpg.html)
Chciałbym otrzymać jak najbardziej wyraźne zdjęcia, a wychodzi średnio. Może ktoś podpowie, na co powinienem zwrócić uwagę i jak najlepiej wykonywać takie zdjęcia
Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki:)
Stanęło przede mną takie zadanie, że muszę przy pomocy NIKONA D60 zrobić zdjęcie kilku kijów bilardowych.
Nie posiadam specjalistycznego sprzętu do oświetlenia. Chciałem zapytać - jak dobrze ustawić aparat przy sztucznym oświetleniu. Efekty dotychczasowej pracy są delikatnie mówiąc mizerne, ale to moje pierwsze kroki z fotografią.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://zapodaj.net/ec8f3578164f.jpg.html)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://zapodaj.net/5bc6fb0d057f.jpg.html)
Chciałbym otrzymać jak najbardziej wyraźne zdjęcia, a wychodzi średnio. Może ktoś podpowie, na co powinienem zwrócić uwagę i jak najlepiej wykonywać takie zdjęcia
Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki:)