Zobacz pełną wersję : Problem karta pamięci
Proszę poradzcie czy jest jakiś sposób nie mogę sformatować karty pamięci (nie da się również usunąć ani zapisać pliku) otrzymuję komunikat "System Windows nie był w stanie dokończyć formatowania"
jest jakiś sposób czy tylko śmietnik? karta 8gb
krzysiek17-18
26-07-2010, 22:22
spróbuj zrobić formata w aparacie też tak mialem ze komp nie chciał jej formatować a aparat dał rade
spróbuj zrobić formata w aparacie też tak mialem ze komp nie chciał jej formatować a aparat dał rade
nie daje rady pisze że nie może sformatować
Padła Ci karta. Miałem podobny komunikat
Padła Ci karta. Miałem podobny komunikat
czyli tylko śmietnik? Karta niedawno kupiona ale nie mogę doszukać się paragonu :(
Jakiej firmy "była" karcioszka??
Jakiej firmy "była" karcioszka??
SDHC PLATIUNUM 8Gb Class6
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.