PDA

Zobacz pełną wersję : Problem karta pamięci



rdcom
26-07-2010, 22:15
Proszę poradzcie czy jest jakiś sposób nie mogę sformatować karty pamięci (nie da się również usunąć ani zapisać pliku) otrzymuję komunikat "System Windows nie był w stanie dokończyć formatowania"
jest jakiś sposób czy tylko śmietnik? karta 8gb

krzysiek17-18
26-07-2010, 22:22
spróbuj zrobić formata w aparacie też tak mialem ze komp nie chciał jej formatować a aparat dał rade

rdcom
27-07-2010, 05:06
spróbuj zrobić formata w aparacie też tak mialem ze komp nie chciał jej formatować a aparat dał rade

nie daje rady pisze że nie może sformatować

ruffio
27-07-2010, 07:21
Padła Ci karta. Miałem podobny komunikat

rdcom
27-07-2010, 07:23
Padła Ci karta. Miałem podobny komunikat

czyli tylko śmietnik? Karta niedawno kupiona ale nie mogę doszukać się paragonu :(

maksu81
27-07-2010, 09:51
Jakiej firmy "była" karcioszka??

rdcom
27-07-2010, 15:15
Jakiej firmy "była" karcioszka??

SDHC PLATIUNUM 8Gb Class6