Przemek Paśnik
25-07-2010, 09:35
Hej, wpadł mi do głowy taki pomysł: szukam przewodnika po Warszawie, zawitam do stolicy najprawdopodobniej w drugi weekend sierpnia. Wstyd się przyznać, ale nigdy nie bylem w Warszawie na dłużej, zawsze tylko przez nią przejeżdżałam.
Doszedłem więc do wniosku, że gdzie jak nie tutaj, na forum, u stołecznych znajdę najlepszego. To przecież mieszkańcy stolicy znają swoje miasto najlepiej. W zamian za pomoc chętnie oprowadzę po Śląsku
Może stworzymy przyklejony wątek, gdzie będziemy zamieszczać podobne wpisy? Coś w rodzaju turystycznej "pomocnej dłoni"
Pozdrawiam
Doszedłem więc do wniosku, że gdzie jak nie tutaj, na forum, u stołecznych znajdę najlepszego. To przecież mieszkańcy stolicy znają swoje miasto najlepiej. W zamian za pomoc chętnie oprowadzę po Śląsku
Może stworzymy przyklejony wątek, gdzie będziemy zamieszczać podobne wpisy? Coś w rodzaju turystycznej "pomocnej dłoni"
Pozdrawiam