Zobacz pełną wersję : Uliczna Bitwa Fotograficzna w Poznaniu
barracuda
24-07-2010, 22:34
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11204
Ktoś wie coś więcej na ten temat? Może ktoś brał już udział w podobnej zabawie?
Dostałem informację, że moje zdjęcie zakwalifikowało się do bitwy...
grudzinsky
25-07-2010, 12:26
idz :) nic nie masz do stracenia, a zyskac mozesz :)
barracuda
26-07-2010, 20:04
No to byłem. Ktoś z forum jeszcze wpadł na ta imprezę? Kilka nikosiów tam widziałem...
Ja byłem...
kilka spraw odnośnie całości... Nic nie wysłałem, bo przegapiłem termin siedząc w pracy i grając film :( Ale w sumie po tym co zobaczyłem to chyba nie żałuję... nie byłem do końca od razu zastrzegam. Kumple szli na rano do roboty, a przeciągało się to dość... CO do formy... Prowadzący nawet podobał mi się... ale jakoś tak to wyglądało nie tak... Niby decydują ludzie przybyli, ale juror może podjąc decyzję inną niż ludzie. To po co mamy podnosić rękę...? Pokazywanie zdjęć nic nie wnoszących do tematu "Energia" Po co? Może nie było lepszych... Ale mówiono, że wybierano z setek... Ośmieszanie gościa za zdjęcie, które było nie na temat w sumie... To nie było fajne!!! W sumie cieszę się, że nie zdążyłem wysłać zdjęć. Ogólnie niezła promocja portalu, sponsorów, itd. Szkoda, że widzowie nie mieli do końca tak dobrej zabawy jak juror... Ot tyle ode mnie :)
Acha jakby co to latałem w koszulce z Vaderem :D
I jakby ktoś chciał takową to TUTAJ (http://csm.info.pl/?page_id=16) może zamówić :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.