PDA

Zobacz pełną wersję : Lowepro Nova 180 AW do D700?



ex!presja
24-07-2010, 20:39
Witajcie,
poszukuję na gwałt torby do D700 z N14-24, SB 900 oraz S 50/1.4. Czy ten model pomieści to wszystko? Wg opisu tak, ale wg cm - mam wątpliwości. Może akurat ktoś z Was posiada i może doradzić? Bądź jakakolwiek inną torbę, tylko na ten sprzęt. Ważne by była zgrabna/ poręczna/ nieduża. Posiadam duży pakowny plecak, więc nie potrzebuję czegoś wielkiego, np z myślą by pomieściła kolejne zdobycze :)
Niestety nie mam możliwości w najbliższym czasie połażenia po sklepach i po przymierzania, zatem każda opinia na cenna :) Dzięki

ex!presja
06-08-2010, 08:35
nikt nie może nic polecić / doradzić ? :(

darkiz
06-08-2010, 08:58
Bedzie ciasno, przy takim samym sprzęcie musialem zakupić dwusetkę...

rdcom
07-08-2010, 05:33
nikt nie może nic polecić / doradzić ? :(

Najlepiej zabierz sprzęt i udaj się do jakiegoś sklepu celem "przymiarki".
Torba jest dosyć duża szansa że wejdzie to co napisałeś jest, ale lepiej przymierzyć

tomek20stencel5
07-08-2010, 06:54
Ja mam Lowepro Nova 4AW. Moim zdaniem te wcześniejsze Nova były lepsze. Moim zdaniem 4 byłaby do tego sprzętu akurat.

wĄs
08-08-2010, 16:28
200ka będzie akurat...Miałem 180ke i doszło do momentu, w którym szedłem na wyprawy z torba zapakowaną na full + obiektyw, wężyk spustowy i wyzwalacz radiowy chowałem w kieszeniach ubrań - chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Teraz mam 200kę i wchodzi wszystko! W przypadku, kiedy mam rezerwę w torbie np. kiedy zabieram ze sobą tylko szerokie słoiki i mam małą rezerwę, uzupełniam braki browarami i pentem mojej ulubionej śląskiej kiełbasy:-)

Piotrek 77
08-08-2010, 19:30
ja mam nova190 i pomiesci D700 plus SB900 Plus sigme 24-70 plus 50. Ale aparat ulozony na plask, i jeszcze cos wejdzie.A jak uzlozysz obiektywem do dolu to podobno zmieszcza sie dwa body

ex!presja
09-08-2010, 14:29
wielkie dzięki :) ta 200 taka wielka mi się wydaje :( a Crumpler Muffin Top 5500? co myślicie?

fafniak
09-08-2010, 20:05
Radzę jednak udać się do sklepu...żadne opinie nie będą tak dobre jak własne doświadczenie/przymiarka. Torba to nie tylko zmieści się/ nie zmieści...

ex!presja
09-08-2010, 20:37
no właśnie gdybym miała możliwość, to bym pojechała po przymierzać... ale dziekuję, już zamówiłam.

pozdrawiam

rdcom
10-08-2010, 18:14
no właśnie gdybym miała możliwość, to bym pojechała po przymierzać... ale dziekuję, już zamówiłam.

pozdrawiam

i jaki model został przez Ciebie wybrany?

ex!presja
10-08-2010, 20:51
crumpler muffin top 7500

GL
10-08-2010, 22:27
Domke F6 (sam używam), nieduża poręczna, dyskretna i niezwykle pojemna.
http://taschenfreak.de/TASCHEN/DOMKE/F6/index.htm

A jak chcesz naprawdę malutką, to Domke F5
http://taschenfreak.de/TASCHEN/DOMKE/F-5XB/index.htm

rdcom
11-08-2010, 05:46
crumpler muffin top 7500

fajniutka :)