PDA

Zobacz pełną wersję : Tatry 2010 - Bliżej Boga



fotoMichal
22-07-2010, 19:46
http://www.youtube.com/watch?v=iigUSCJ0744

Duder
09-09-2010, 14:15
Co za pompatyczny tytuł.Co ma bóg do tej kupy kamieni?Nie dotrwałem do końca- nuuuda.Jesli chcesz koniecznie filmować chodząc,to pomyśl o jakiejś stabilizacji,coby Ci tak ręcami nie trzęsło(więcej napojów upłynniających ruchy może?).

fotoMichal
09-09-2010, 19:39
Nigdy nie byłeś w górach...

Duder
10-09-2010, 00:52
A co to ma być? Wiesz,czy pytasz?W górach jestem co najmniej raz w roku i zapewniam Cię,że uwielbiam je znacznie bardziej i znacznie dłużej niż TY.Ale co to ma wspólnego z Twoim "filmikiem"?
Nie Tobie pierwszemu się wydaje,że "Pana Boga za nogi złapał" bo cóś piknego zobocył.

Grzybu
10-09-2010, 09:07
Niestety, ale i moim zdaniem film jest mocno przeciętny. Cały czas miałem wrażenie że zaraz się potkniesz. Poza tym zupełnie nieciekawe są te fragmenty gdy idziesz po skałach. Niestety ale wtedy faktycznie nagrywasz kupę kamieni.

fotoMichal
11-09-2010, 10:20
Duder, urzekła mnie Twoja historia
Skoro Ty wiesz nie znając mnie w ogóle ze kochasz/lubisz góry bardziej niż ja (co oczywiście nie da się stwierdzić) to przepraszam, ale nie jesteś kimś z kim można podyskutować.

Grzybu, 99% filmów na yt z Tatr, są nagrywane jak widać ludzi którzy się wspinają, ja natomiast nagrywam film tak jak Ja to widzę idąc... skoro to dla Ciebie kupa kamieni, cóż... Jedź nad morze.

Duder
12-09-2010, 01:47
Wiem,bo gdybyś je kochał,te góry,to byś je tak sfilmował,że szczęki by wszystim opadły.A tu co?Kupa kamieni pod nogami,nie żadne góry.
I wcale nie chcę z Tobą dyskutować,bo nie ma o czym.

Grzybu
12-09-2010, 21:11
Duder, urzekła mnie Twoja historia
Grzybu, 99% filmów na yt z Tatr, są nagrywane jak widać ludzi którzy się wspinają, ja natomiast nagrywam film tak jak Ja to widzę idąc... skoro to dla Ciebie kupa kamieni, cóż... Jedź nad morze.

Może zanim zaczniesz kogokolwiek wysyłać gdziekolwiek to warto się zastanowić nad tym co chciałeś uzyskać pokazując ten film. MZ jest on po prostu kiepski i zupełnie nie wyszło Ci to co zapewne chciałeś pokazać. No chyba że chciałeś pokazać drogę na Rysy w sposób nudny. Nawet w tak pięknym miejscu jakim są Tatry można zrobić i kiepskie zdjęcie i kiepski film. Z tego filmu tak na prawdę podoba mi się panorama ze szczytu. Resztę można by pominąć.

fotoMichal
13-09-2010, 10:49
W takim razie pokaż mi film z yt pokazujący Tatr tak jakbyś Ty sobie to wyobrażał, chce zrozumieć gdzie robię błąd.

fotoMichal
19-09-2010, 14:20
Właśnie dlatego Twoje rady wsadzę między bajki... bo nie będę traktował poważnie piekarza który zwraca mi uwagę gdy muruję dom...
a Twoje zdanie na temat mojego filmu oparte na swoim widzi mi się, zleje ciepłym moczem...

Pozdrawiam.

Pchelek
24-09-2010, 15:33
http://vimeo.com/14410318 - ładne ujęcia w górach

Popłynąłeś już na samym sprzęcie, chcesz nagrywać wchodzenie po górach ? steadicam lub kran, do widoczków chociaż statyw i może połówkowy szary bo białe niebo nie wygląda najlepiej...

Filmowanie ma to do siebie że w głowie musisz mieć zaplanowane pewne ujęcie do końca, 4:55 wchodzisz kamera w prawo a potem sobie zmieniasz kierunek obrotu w lewo - totalnie nieprzemyślane. Na 1:29 aż się prosi o statyw chyba że twoim zdaniem drgania ręki wpływają pozytywnie na odbiór. Film ma trochę błędów, proponuję nauczyć się przyjmować krytykę...

fotoMichal
24-09-2010, 18:55
hahahah, super porównania, amator z aparatem co ma możliwość kręcenia filmów, a profesjonalny film stworzony zapewne przez jakąś agencję filmową.

Szczerze myślałem że ten dział jest dla amatorów, traktowany trochę bardziej jako zabawa (wywnioskowałem po innych filmach) a tutaj widzę ze za cienki jestem w uszach żeby cokolwiek pokazywać...

Przepraszam.


Na koniec zacytuje pewien kawałek z filmu
"Chyba Wam się coś w głowie... po*******iło"


Pozdrawiam

Pchelek
24-09-2010, 19:35
Dopisz jeszcze że jestem kretynem i frajerem bo samo "po*******iło" jest słabe a przecież tak dobrej produkcji nie można krytykować...

Michal_C
26-09-2010, 17:16
fotoMichal, podsumuje. Nie wstawiaj następnych swoich filmów. Krytyka Twoich prac, prowadzi do chamskiej dyskusji.

Powodzenia

fotoMichal
26-09-2010, 17:46
Tego możesz być pewny. Zastanawia mnie tylko jedno, co już od dawna zauważyłem na tym forum.
Każdy wzoruje się na pierwszym komentarzu. Jeśli jest pozytywny, to lecą najczęściej pozytywy, i odwrotnie.

Jakiś czas temu pokazałem tu film SAMOTNOŚĆ, też z Tatr.
Film jakoś się podobał... chociaż ja nie widzę wielkiej różnicy między tym a tamtym, to jednak za ten zostałem skrytykowany, a za tamten pochwalony. Nie rozumiem.

Michal_C
26-09-2010, 18:32
fotoMichal widziałem film. Może napisałbym to inaczej ale przedmówcy mieli racje. Krytyka nie spotkała się z Twoją aprobatą i wywołała nerwową atmosferę. Musisz się to tego przyzwyczaić, że jak nie nazywasz się H.. Re...., H.... A.... itp., to Twoje prace podlegają znacznie, znacznie większej krytyce.

Pozdrawiam

Escape
07-10-2010, 20:49
Dla mnie film także jest przeciętny.
Tatry są piękne, ale oglądanie kamienia nie jest czymś szczególnie interesującym.

zcwtgjss
21-07-2014, 07:56
fotoMichal'e widze, ze ciezko u Ciebie z przyjmowaniem krytyki. Prawdy nie nalezy sie bac, mnie osobiscie zmotywowaloby to do zrobienia czegos lepszego, ale jak sobie chcesz... skoro film jest dla Ciebie fajny i innej opini nie uznajesz niech Ci bedzie, ale szkoda, bo skoro chcesz sie tym bawic, to moze lepiej posluchac co ktos inny ma do powiedzenia na ten temat i sie doskonalic, tak aby Twoj nastepny, piaty lub 10ty film rozwalil nas na lopatki.
Mnie rowniez sie nie podoba.. i nie jest do opinia wzorowana na poprzednich - zwyczajnie jest do bani.

stock
21-07-2014, 08:28
tytuł pompatyczny i tyle. Ten film przypomina mi jedno - takie filmiki często kręcą gimnazjaliści na wycieczkach szkolnych swoimi telefonami. Tak samo nieprzemyślane ja ten który pokazałeś. Zdjęcia potrafisz zrobić, filmu nie.

MC_
21-07-2014, 08:47
No niestety, oglądać się tego nie da dłużej niż kilka chwil.
Chamstwo autora pominę.

salvdali
21-07-2014, 09:31
Wiecie, że odgrzebaliscie wątek sprzed 4 lat? Juz chyba nic nie jest aktualne...

stock
21-07-2014, 09:33
że kamieni nie ma czy Tatry zmieniły lokalizację ? :)

salvdali
21-07-2014, 18:39
Autor może sie podszkolil , albo w ogóle zrezygnował z wideo... W każdym razie cokolwiek, no film z tego wątku faktycznie masakryczny...