lok_men
22-07-2010, 19:07
Witam,
Jak w temacie- Czy jest jakiś sposób uniknięcia odbicia w okularach przykłądowo czarnych (wiadomo pisze tutaj o odbiciu tego co znajduje się przed osobą) u osoby, którą się fotografuje?
Może to jest trochę głupie pytanie, ale może ktoś zna jakieś rozwiązanie. Dodam, że przeszukałem forum i nic nie znalazłem na ten temat dlatego zwracam się do Was z prośbą, bo ostatnio fotografowana osoba zwróciła mi uwagę na odbicie jakiegoś przedmiotu.
Jak w temacie- Czy jest jakiś sposób uniknięcia odbicia w okularach przykłądowo czarnych (wiadomo pisze tutaj o odbiciu tego co znajduje się przed osobą) u osoby, którą się fotografuje?
Może to jest trochę głupie pytanie, ale może ktoś zna jakieś rozwiązanie. Dodam, że przeszukałem forum i nic nie znalazłem na ten temat dlatego zwracam się do Was z prośbą, bo ostatnio fotografowana osoba zwróciła mi uwagę na odbicie jakiegoś przedmiotu.