korsarz
21-07-2010, 19:13
Chciałbym Was zapytać jak to jest, że raz w crossach i innych zdjęciach skóra jest OK, a raz mówi się, że wygląda jak "skóra denata", etc.
Oglądam sobie np.
http://www.marcintwardowski.com/#222674/SNOW-MOTION
lub
http://www.marcintwardowski.com/#233208/FASHION-NATION
gdzie przecież skóra ma różny odcień, a niewątpliwie zdjęcia są genialne.
Np. tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=151851
Autor na pierwszym zdjęciu również wprowadził konwencję w obróbce - moim zdaniem świetną - ale został przez kogoś skrytykowany za nią.
Jak więc jest z tym kolorem skóry? Kiedy i co wolno a czego nie?
Oglądam sobie np.
http://www.marcintwardowski.com/#222674/SNOW-MOTION
lub
http://www.marcintwardowski.com/#233208/FASHION-NATION
gdzie przecież skóra ma różny odcień, a niewątpliwie zdjęcia są genialne.
Np. tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=151851
Autor na pierwszym zdjęciu również wprowadził konwencję w obróbce - moim zdaniem świetną - ale został przez kogoś skrytykowany za nią.
Jak więc jest z tym kolorem skóry? Kiedy i co wolno a czego nie?