PDA

Zobacz pełną wersję : cos dla odprezenia duzo krow ;)



marszull
21-07-2010, 13:52
KLIK (http://www.youtube.com/watch?v=FavUpD_IjVY&feature=player_embedded)

frostic
21-07-2010, 15:02
W sumie fajne

(choć do działu Humor pasuje bardziej ;) )

mycza
21-07-2010, 15:17
Fajne, bardzo fajne. Gęba sama się śmieje:smile: