Zobacz pełną wersję : cos dla odprezenia duzo krow ;)
marszull
21-07-2010, 13:52
KLIK (http://www.youtube.com/watch?v=FavUpD_IjVY&feature=player_embedded)
W sumie fajne
(choć do działu Humor pasuje bardziej ;) )
Fajne, bardzo fajne. Gęba sama się śmieje:smile:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.