PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór torby?



malyd77
20-07-2010, 16:29
Proszę o pomoc w wyborze torby która pomieści mi następujący zestaw:

Nikon D80
Nikkor 55-200
Nikkor 18-70
Nikkor 50
Lampa Metz 44

w tej chwili mam Tamrac System 3 ale jest za mała. Planuje dokupienia gripa i 70-300 (zamiast 55-200)
Co możecie polecić

Toma
20-07-2010, 17:16
bez problemu i na luzie LOWEPRO Nova 5, miałem, byłem bardzo zadowolony (obszerna, szybki dostęp, sztywne ściany - nie toleruję flakowatych torb, poza tym rada: wychodzę z założenia, że lepiej kupić ciut za dużą, niż taką akurat), sprzedałem, następnie kupiłem "mikrofalówkę" czyli Hama Defender 220, a w tej chwili szukam znowu Novej 5 jako drugą torbę, bo nie zawsze jest potrzeba targać giganta jakim jest HAMA

Blasius.G
20-07-2010, 23:38
Zawsze polecam tą firmę-Vanguard:) Miałem model Oregon 21, a teraz 23 i w tym drugim pomiescisz spokojnie to co podałeś oraz dużo drobiazgów. Torba super. http://www.foto-net.pl/sklep/produkt19242-Vanguard-Oregon-23.html

Jacek_Z
21-07-2010, 01:21
Kata DC 455. Byłem zachwycony tą torbą.

lodzermensch
21-07-2010, 01:32
Nova 5 bardzo fajna, ale do tego co masz zdecydowanie za duża.
Polecam Lovepro Stealth Reporter D200 - wielkość będzie akurat, solidnie i pomysłowo wykonana, do tego lekka. Torba na długie lata.

kZC_
21-07-2010, 01:39
Kata DC 455. Byłem zachwycony tą torbą.

zdecydowanie Kata! Solidna i przede wszystkim lekka!

rafal0325
21-07-2010, 07:27
Ja sobie ostatnio kupiłem Lowepro 200 AW i bardzo sobie chwale,mieszcze w niej:
SB 900,N 50,N18-70,T70-200,body D80 i jeszcze jest miejsce na jakies szkiełko.
W kieszonce po boku mieszcze ładowarke razem z kablem

http://www.fotoceny.pl/product/index/id/14273/
http://fotozakupy.pl/torba/lowepro-nova-200-aw,8011s

bogmar_72
22-07-2010, 15:12
Witam!
Również szukam porządnej torby/plecaka która pomieści zestaw:

Nikon D80/Nikkor 16-85
Nikon D300/Nikkor 24-70/2.8
Nikkor 14-24/2.8
Nikkor 70-200/2.8
Nikkor 50/1.8
Lampa SB-600
ewentualnie uchwyt boczny dla statywu

Co możecie polecić
__________________
Pozdrawiam
Bogdan