Azazel85
20-07-2010, 00:51
Nie widziałem żeby gdzieś było, więc piszę...
Sieć 36i6 ma bardzo ciekawą ofertę promocyjną, która chyba nie jest jakoś mocno nagłaśniana, przez co wiele osób może o niej nie wiedzieć - a być może byłoby zainteresowanych.
Stąd mój post. To nie jest żadna ich reklama - po prostu sam mam, korzystam, jestem zadowolony, i polecam innym! :)
Otóż:
Promocja nazywa się "Multikino bez endu", i polega na tym że do końca sierpnia 2010 można chodzić na każdy dowolny seans do Multikina płacąc za bilet jedynie 15 groszy (słownie: piętnaście groszy) :).
Co trzeba zrobić i jak to wygląda:
Najpierw kupujemy starter sieci 36i6 - koszt 9 zł. No chyba że ktoś już ma, to naturalnie nie musi:)
Wkładamy kupioną kartę do telefonu, i udajemy się do wybranego przez nas Multikina i kupujemy za 36,6zł imienny karnet promocyjny. Karnety sprzedawane są w Multikinach w godzinach: pon-pt do 17:00; sob-nd do 14:00. Zanim kasjer sprzeda nam karnet, poprosi o wpisanie w telefonie kodu *147# - w celu sprawdzenia czy mamy kartę sim sieci 36i6.
Następnie Aktywujemy karnet wysyłając SMS z numerem kupionego karnetu na nr 6365 co kosztuje nas 0,15 PLN (schodzi nam to z 9zł które mamy na karcie)
Od tej chwili za każdym razem (1 raz dziennie) możemy przychodzić z włożoną kartą do Multikina, na dowolny seans, również po wcześniejszej internetowej rezerwacji, wysyłamy (z karty 36i6 oczywiście) SMS'a o treści: "BEZENDU" na nr 6365 (co kosztuje nas wspomniane wcześniej 15 groszy), w odpowiedzi SMS'em otrzymujemy specjalny jednorazowy kod. Podchodzimy do kasy z otrzymanym kodem, naszym imiennym karnetem promocyjnym i jakimś dowodem tożsamości - i otrzymujemy DARMOWY BILET na wybrany przez nas seans :)
Brzmi to może trochę zagmatwanie - ale jest to banalnie proste, i wg mnie bardzo opłacalnie :)
Jedyny problem, to znaleźć tyle wolnego czasu na chodzenie do kina :)
Link do oficjalnej strony (http://www.36i6.pl/multikino-bezendu/) oraz do Regulaminu Promocji (http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/Regulaminy/regulaminmultikinobezendu01-07-2010b.pdf), oraz Lista kin objętych akcją (http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/listakin.pdf).
Pozdrawiam i udanych seansów życzę! :)
Sieć 36i6 ma bardzo ciekawą ofertę promocyjną, która chyba nie jest jakoś mocno nagłaśniana, przez co wiele osób może o niej nie wiedzieć - a być może byłoby zainteresowanych.
Stąd mój post. To nie jest żadna ich reklama - po prostu sam mam, korzystam, jestem zadowolony, i polecam innym! :)
Otóż:
Promocja nazywa się "Multikino bez endu", i polega na tym że do końca sierpnia 2010 można chodzić na każdy dowolny seans do Multikina płacąc za bilet jedynie 15 groszy (słownie: piętnaście groszy) :).
Co trzeba zrobić i jak to wygląda:
Najpierw kupujemy starter sieci 36i6 - koszt 9 zł. No chyba że ktoś już ma, to naturalnie nie musi:)
Wkładamy kupioną kartę do telefonu, i udajemy się do wybranego przez nas Multikina i kupujemy za 36,6zł imienny karnet promocyjny. Karnety sprzedawane są w Multikinach w godzinach: pon-pt do 17:00; sob-nd do 14:00. Zanim kasjer sprzeda nam karnet, poprosi o wpisanie w telefonie kodu *147# - w celu sprawdzenia czy mamy kartę sim sieci 36i6.
Następnie Aktywujemy karnet wysyłając SMS z numerem kupionego karnetu na nr 6365 co kosztuje nas 0,15 PLN (schodzi nam to z 9zł które mamy na karcie)
Od tej chwili za każdym razem (1 raz dziennie) możemy przychodzić z włożoną kartą do Multikina, na dowolny seans, również po wcześniejszej internetowej rezerwacji, wysyłamy (z karty 36i6 oczywiście) SMS'a o treści: "BEZENDU" na nr 6365 (co kosztuje nas wspomniane wcześniej 15 groszy), w odpowiedzi SMS'em otrzymujemy specjalny jednorazowy kod. Podchodzimy do kasy z otrzymanym kodem, naszym imiennym karnetem promocyjnym i jakimś dowodem tożsamości - i otrzymujemy DARMOWY BILET na wybrany przez nas seans :)
Brzmi to może trochę zagmatwanie - ale jest to banalnie proste, i wg mnie bardzo opłacalnie :)
Jedyny problem, to znaleźć tyle wolnego czasu na chodzenie do kina :)
Link do oficjalnej strony (http://www.36i6.pl/multikino-bezendu/) oraz do Regulaminu Promocji (http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/Regulaminy/regulaminmultikinobezendu01-07-2010b.pdf), oraz Lista kin objętych akcją (http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/listakin.pdf).
Pozdrawiam i udanych seansów życzę! :)