PDA

Zobacz pełną wersję : Z serii "Jak uzyskać..."



Michaelg
19-07-2010, 20:58
... taką kolorystykę zdjęć? Czy jest to technika zwana crossingiem?

http://iv.pl/images/47960695794089373819.jpg

http://iv.pl/images/77048516011081400675.jpg

http://iv.pl/images/64249865117409612718.jpg


http://img14.imageshack.us/img14/8707/ds78894.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/63/ds79074.jpg

morzon
19-07-2010, 21:12
Obydwaj autorzy są na forum, to zdjęcia z ostatnich wrzut - czemu tam ich nie zapytasz?

neverhood
19-07-2010, 21:12
polecam zapytac Remigiusza, mysle ze odpowie lub podpowie, zaczep go na priv

Strus
19-07-2010, 21:44
Remik akurat warsztatu broni niczym lew :D

Ale zasadniczo nie rozumiem pytania. Co na powyzszych zdjeciach jest takiego w kwestii kolorystyki ?

Fiod
19-07-2010, 22:47
Pro prostu odcina czarny, szopa: ctrl+L i daj output na 30, potem możesz sobie machać krzywą ctrl+M.