Zobacz pełną wersję : Kto był?
To kto był na polach Grunwaldu 17.07.2010r.
TristisAnima
18-07-2010, 11:22
Też się było ale za późno się przyjechało i [...] się widziało :?. Ogólnie mam jak najgorsze wspomnienia z tego wypadu. Ludzi od [...] oraz fatalna organizacja ruchu. Następnym razem jak coś mnie podkusi żeby jechać, pojadę raczej dzień lub dwa dni przed główną imprezą. Może wtedy nie będzie takich tłumów i coś się pofoci, chociażby w obozie rycerskim.
To kto był na polach Grunwaldu 17.07.2010r.
Podobno Jagiełło był...
;)
Ale w ramach cyrków około krzyżackich, w czwartek przejazdem byłem w Malborku. Myślę sobie - popatrzę na zamek (ten niby z epoki - choć jeden kamień na pewno). Niestety na podobny pomysł wpadła inna ważna persona i całe wzgórze zarezerwowane było dla prez-Elekta. Nie mówiąc już o 40 samochodach obstawy z wrzaskiem biegnących przez miasteczko ;)
nie bylem a sa gdzies foty ?
Ja byłem i z chłopakami sobie foto zrobiłem...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img708.imageshack.us/img708/1392/csmnikon.jpg)
Jak już będę miał na chomiku relację z TV zapodam linkiem :)
Szklanka wody za złocisza! Biznesy tam kwitły na maXa
http://wiadomosci.onet.pl/2199151,11,bitwa_pod_grunwaldem_2010_szklanka_wody _za_zlotowke_i_kilkunastogodzinne_korki,item.html
Boryszuk
19-07-2010, 09:28
"Chłop żywemu nie przepuści" <śpiewa>
Rafał_Sz
19-07-2010, 09:50
Szklanka wody za złocisza! Biznesy tam kwitły na maXa
http://wiadomosci.onet.pl/2199151,11,bitwa_pod_grunwaldem_2010_szklanka_wody _za_zlotowke_i_kilkunastogodzinne_korki,item.html
To pewnie "Bogurodzica" jako dzwonek na komórkę był po 50 zł plus VAT. :)
Osobiście nie byłem i z tego co widzę, to nie żałuję.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.