PDA

Zobacz pełną wersję : Chłopaki i dziewczyny - nie pękamy, głosujemy!



elix
18-07-2010, 09:21
Właśnie wystartowało głosowanie w ramach piątej jubileuszowej zabawy w RAWki, czyli "co można zrobić z jednego RAWa.

Tym razem jest to edycja z nagrodami ufundowanymi przez naszego forumowego kolegę Pebala, który jest jednocześnie twórcą oprogramowania SNS-HDR.

Aby nagrody zostały przyznane z dużym mandatem społecznościowym frekwencja ma olbrzymie znaczenie :)


Szczegóły zabawy tutaj (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=150956)



Zapraszam do głosowania (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=151746)

Slon
18-07-2010, 10:29
obowiazek uzytkownika forum wypelniony ;)

clusca
18-07-2010, 12:06
Zagłosowane. Zachęcam również innych forumowiczów do oddania głosu :)

gregory_21
18-07-2010, 23:35
Jest perełka - jest głos ;)
Świetna inicjatywa... może nawet sam spróbuję w kolejnych odsłonach? :)

elix
19-07-2010, 22:22
Komunikat forumowej komisji wyborczej:

Na ten moment zagłosowało 102 użytkowników.

Uprawnionych do głosowania jest 40334 zarejestrowanych użytkowników.

Frekwencja wynosi 0,2528 %


Dziękujemy za uwagę.

clusca
19-07-2010, 22:29
Frekwencja wynosi 0,2528 %

Może trzeba jakąś nagrodę wyznaczyć... nie dla wygranego, tylko do rozlosowania wśród głosujących ;)

Marcin Borkowski
19-07-2010, 22:30
głos oddany :)

clusca
19-07-2010, 22:48
głos oddany :)

Co nam daje frekwencję 0,25536767987306% a to już nie licho, bo ponad 2,5 promila ;)

gregory_21
19-07-2010, 22:55
Co nam daje frekwencję 0,25536767987306% a to już nie licho, bo ponad 2,5 promila ;)

Pachnie mi to kryminałem jakimś :mrgreen:

goblinos
19-07-2010, 23:05
Zagłosowałem. Ciężko wybrać z tylu zdjęć :)
Fajna promocja tego softu :)

clusca
20-07-2010, 13:09
Podbiję trochę, bo cierpimy na lekką stagnację - koleżanki i koledzy - GŁOSUJEMY :)

Robert_P
20-07-2010, 13:24
Nie pękłem :grin:

Mavierk
20-07-2010, 13:53
zaszalałęm i zmusiłem się też do oddania głosu :)

tomko
20-07-2010, 14:57
to i ja poprawię frekwencje... ;)

elix
21-07-2010, 08:15
Komunikat forumowej komisji wyborczej:

Na ten moment zagłosowało 136 użytkowników.

Uprawnionych do głosowania jest 40336 zarejestrowanych użytkowników.

Frekwencja wynosi 0,3439 %

Do zakończenia głosowania pozostało jedynie 60 minut! Walka w czołówce jest zacięta i baaaaardzo wyrównana.


Dziękujemy za uwagę.

matimatrix
21-07-2010, 08:42
oddałem głosik:D

Marcin Borkowski
21-07-2010, 08:59
Na ten moment zagłosowało 136 użytkowników.

Uprawnionych do głosowania jest 40336 zarejestrowanych użytkowników.


załóżmy ze zagłosowała 1/3 osób udzielających się na forum, gdzie sie podziało te 40.000 NIKONIARZY?!

śmierdzi mi tu firmą na C! :D

elix
21-07-2010, 10:54
No i mamy dogrywkę o drugą nagrodę (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=152063)

Slon
21-07-2010, 16:37
do urny rodacy! :D

dopiero 26 glosow...