Zobacz pełną wersję : Chłopaki i dziewczyny - nie pękamy, głosujemy!
Właśnie wystartowało głosowanie w ramach piątej jubileuszowej zabawy w RAWki, czyli "co można zrobić z jednego RAWa.
Tym razem jest to edycja z nagrodami ufundowanymi przez naszego forumowego kolegę Pebala, który jest jednocześnie twórcą oprogramowania SNS-HDR.
Aby nagrody zostały przyznane z dużym mandatem społecznościowym frekwencja ma olbrzymie znaczenie :)
Szczegóły zabawy tutaj (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=150956)
Zapraszam do głosowania (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=151746)
obowiazek uzytkownika forum wypelniony ;)
Zagłosowane. Zachęcam również innych forumowiczów do oddania głosu :)
gregory_21
18-07-2010, 23:35
Jest perełka - jest głos ;)
Świetna inicjatywa... może nawet sam spróbuję w kolejnych odsłonach? :)
Komunikat forumowej komisji wyborczej:
Na ten moment zagłosowało 102 użytkowników.
Uprawnionych do głosowania jest 40334 zarejestrowanych użytkowników.
Frekwencja wynosi 0,2528 %
Dziękujemy za uwagę.
Frekwencja wynosi 0,2528 %
Może trzeba jakąś nagrodę wyznaczyć... nie dla wygranego, tylko do rozlosowania wśród głosujących ;)
Marcin Borkowski
19-07-2010, 22:30
głos oddany :)
głos oddany :)
Co nam daje frekwencję 0,25536767987306% a to już nie licho, bo ponad 2,5 promila ;)
gregory_21
19-07-2010, 22:55
Co nam daje frekwencję 0,25536767987306% a to już nie licho, bo ponad 2,5 promila ;)
Pachnie mi to kryminałem jakimś :mrgreen:
goblinos
19-07-2010, 23:05
Zagłosowałem. Ciężko wybrać z tylu zdjęć :)
Fajna promocja tego softu :)
Podbiję trochę, bo cierpimy na lekką stagnację - koleżanki i koledzy - GŁOSUJEMY :)
Robert_P
20-07-2010, 13:24
Nie pękłem :grin:
zaszalałęm i zmusiłem się też do oddania głosu :)
to i ja poprawię frekwencje... ;)
Komunikat forumowej komisji wyborczej:
Na ten moment zagłosowało 136 użytkowników.
Uprawnionych do głosowania jest 40336 zarejestrowanych użytkowników.
Frekwencja wynosi 0,3439 %
Do zakończenia głosowania pozostało jedynie 60 minut! Walka w czołówce jest zacięta i baaaaardzo wyrównana.
Dziękujemy za uwagę.
matimatrix
21-07-2010, 08:42
oddałem głosik:D
Marcin Borkowski
21-07-2010, 08:59
Na ten moment zagłosowało 136 użytkowników.
Uprawnionych do głosowania jest 40336 zarejestrowanych użytkowników.
załóżmy ze zagłosowała 1/3 osób udzielających się na forum, gdzie sie podziało te 40.000 NIKONIARZY?!
śmierdzi mi tu firmą na C! :D
No i mamy dogrywkę o drugą nagrodę (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=152063)
do urny rodacy! :D
dopiero 26 glosow...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.