PDA

Zobacz pełną wersję : Lotnisko w Rudnikach koło Cze-wy



Blasius.G
17-07-2010, 17:11
Wiecie może jakie tam są warunki do fotografowania? Podobnież teren prywatny. Jak jest ze wstępem? Gdzie są dobre miejscówki do focenia?

Blasius.G
17-07-2010, 23:59
Hmm. Słaby odzew:) Nic to. Jutro jadę i sam się rozeznam.

fotograf58
18-07-2010, 12:13
Polecam stronę www.fotolatanie.pl i kontakt z administratorem. Jest to strona prowadzona przez motolotniarzy. Może oni będą więcej wiedzieć.

velaskez
18-07-2010, 12:53
Wystarczy się przejść do dyrektora aeroklubu bądź szefa wyszkolenia i zapytać o pozwolenie ;)

http://www.aeroklub-czestochowa.org.pl/kontakt.html

Blasius.G
18-07-2010, 14:18
Wystarczy się przejść do dyrektora aeroklubu bądź szefa wyszkolenia i zapytać o pozwolenie ;)

http://www.aeroklub-czestochowa.org.pl/kontakt.html

Hmm. Chyba kolega nie czytal bo troche nie na temat odpowiedz. Nie pytalem wszak, jak zdobyc pozwolenie.

velaskez
18-07-2010, 15:55
Pytasz jak jest ze wstępem to odpowiadam. Pogadaj z tamtejszymi pilotami, oni są zawsze ( w sensie piloci) łasi na zdjęcia :D, więc powiedzą Ci skąd by było najlepiej. Tak myślę.

Ediface
18-07-2010, 20:34
Jeszcze niedawno ( rok temu) można tam było wjechać bez większych problemów, czy teraz coś uległo zmianie tego Ci nie powiem.
P.S. Tak naprawdę to lotnisko znajduje się w miejscowości Kościelec koło Rudnik.

velaskez
19-07-2010, 17:54
Jeszcze niedawno ( rok temu) można tam było wjechać bez większych problemów, czy teraz coś uległo zmianie tego Ci nie powiem.
P.S. Tak naprawdę to lotnisko znajduje się w miejscowości Kościelec koło Rudnik.

W spisie ICAO jest "Częstochowa - Rudniki" ;)

Blasius.G
19-07-2010, 17:59
Tak. Za miedzą Kościelca. Przez Rudniki do Czewy jeżdżę czasem (bo na ogół DK1).
Pewnie nic sie nie zmieniło ale tym razem pogoda nie dopisała i odpuściłem wyjazd. Pewnie za 2 albo i 3 tygodnie będzie dostępny dla mnie weekend i pojadę.

Ediface
19-07-2010, 21:29
Jadąc DK1 masz trochę bliżej do tego lotniska - jadąc DK1od Radomska na skrzyżowaniu z "restauracją" w samolocie skręcasz w lewo, a następnie na pierwszym skrzyżowaniu (już w Kościelcu) w prawo i po przejechaniu około 500 m jesteś pod bramą lotniska.

mishieck
20-07-2010, 10:09
Nie ma problemu z wejściem. Na lotnisku jest przyjemny bar z tarasem i widokiem na pas.

Blasius.G
05-09-2010, 15:20
Odswiezam nieco bo wreszcie, dzis sie wybralem. Trafilem intuicyjnie (z DK91 skreca sie na Mykanow, a dalej w Koscielcu w ulice Jana Pawla). Ogolnie lata tego tam troche. Glownie male samolociki i szybowce. Obok scigaja sie tez amatorsko auta i cwicza mniej amatorscy kierowcy.