Zobacz pełną wersję : obudowa do nurkowania D90
krzysiek17-18
17-07-2010, 16:00
witam szukam obudowy do nurkowania na aparat D90
ktoś może coś polecić?
hmm.. co myślisz o tym?
http://www.fotopodwodna.pl/index.php?products=product&prod_id=290
głębokość operacyjna: 60 metrów - śmiało można nurkować ;)
Dokupujesz jeszcze port na obiektyw i masz całkiem przyzwoity zestaw za niecałe 7 tys.
krzysiek17-18
18-07-2010, 08:14
cena powala z nóg
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.