PDA

Zobacz pełną wersję : obudowa do nurkowania D90



krzysiek17-18
17-07-2010, 16:00
witam szukam obudowy do nurkowania na aparat D90
ktoś może coś polecić?

kZC_
18-07-2010, 00:40
hmm.. co myślisz o tym?
http://www.fotopodwodna.pl/index.php?products=product&prod_id=290

głębokość operacyjna: 60 metrów - śmiało można nurkować ;)

Pimps
18-07-2010, 07:15
Dokupujesz jeszcze port na obiektyw i masz całkiem przyzwoity zestaw za niecałe 7 tys.

krzysiek17-18
18-07-2010, 08:14
cena powala z nóg