PDA

Zobacz pełną wersję : Kto z warszawiaków widział? :)



prz3mo
14-07-2010, 10:01
http://autokult.pl/2010/07/13/pit-stop-na-ulicach-warszawy-wideo/

BTW - fajny pomysł :)

rychu_cmg
14-07-2010, 10:07
Pomysł nie jest nowy. Wideo sprzed 2 tygodni
TkEfliACANQ

http://www.youtube.com/watch?v=U5YyYUplS9A

mike555
14-07-2010, 10:08
Hit! :)
To się nazywa rozrywka w czasie postoju w korkach ;)

prz3mo
14-07-2010, 10:09
Pomysł nie jest nowy.


Wiem, że nie jest nowy i jest o tym wspomniane w newsie. Ale fajnie, że coś takiego zrobiono także w Polsce.

freefly
14-07-2010, 10:26
Nie takie rzeczy działy się w Warszawie:
http://www.youtube.com/watch?v=jdq9k_ZDXVI

Sendilkelm
14-07-2010, 10:34
Ja widziałem wczoraj na rondzie Dmowskiego :) Jechałem do pracy akurat.
Trochę głośny ten Porsche i prawdopodobnie mogliby go zgarnąć za zakłócanie spokoju ...

miron19j
14-07-2010, 11:49
Trochę głośny ten Porsche i prawdopodobnie mogliby go zgarnąć za zakłócanie spokoju ...
mogliby... jakby go złapali
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
a poważnie. Akcja musiała mieć zezwolenie władz miasta i policji.

freefly
14-07-2010, 11:53
mogliby... jakby go złapali
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
a poważnie. Akcja musiała mieć zezwolenie władz miasta i policji.

Wtedy policja musiałaby zabezpieczać akcję. A niebieskich nie widać nigdzie.
Gdyby nie obawiali się policji, to nie zmienialiby tak szybko kół.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Rafał_Sz
14-07-2010, 12:30
Niezła akcja. :)

miron19j
14-07-2010, 12:38
Wtedy policja musiałaby zabezpieczać akcję. A niebieskich nie widać nigdzie.
zwróć uwagę na filmik w Alejach koło Rotundy. Facet stoi na jezdni i macha chorągiewkami a od ronda nic nie nadjeżdża. W południe? Musiał tam ktoś zatrzymać :-)

Gdyby nie obawiali się policji, to nie zmienialiby tak szybko kół.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:tys prowda :-D

freefly
14-07-2010, 12:53
zwróć uwagę na filmik w Alejach koło Rotundy. Facet stoi na jezdni i macha chorągiewkami a od ronda nic nie nadjeżdża. W południe? Musiał tam ktoś zatrzymać :-)


Światło czerwone. Porsche skręciło, gdy Marszałkowska dostała zielone.