Zobacz pełną wersję : Łączenie zdjeć - program
kubamisiura
14-07-2010, 09:53
Witam
Panowie i panie poszukuje łatwego sposobu na tworzenie takich kolaży lub zdjeć łączonych ze sobą tak aby mozna było modyfikowac miejsce oddzielenia zdjecia jak ponizej.
http://zapodaj.net/c42190bce614.jpg.html
Darmowy programik Photoscape (http://www.photoscape.org/ps/main/download.php).
kubamisiura
14-07-2010, 15:32
mam ten programik ale nie mozna w nim przesunąc lini dzielenia zdjeć, prostokąty (czesci zdjęcia) sa scisle okreslone.
w jakiej rozdzielczości dawać zdjęcia do labu, znam zasadę i różnicę pomiędzy calem a centymetrem.Proszę mnie nie wyśmiewać tylko coś doradzić.
a moje pytanie wiązę się po odebraniu fotek formatu 15x21 o rozdzielczości 300 piks/cal..poprostu jpg wywołany nie nadaję się do pokazania.....
dzięki wszystkim za odpowiedź
Pawel Pawlak
23-07-2010, 15:12
a jaki to ma związek z łączniem zdjęć ?!
Jeśli masz wystarczająco wysoką rozdzielczość JPGa (a pewnie tak, skoro piszesz że się na tym znasz) to przyczyną fatalnego wyglądu odbitek może być przeostrzenie (na bo zakładam że ne chodzi o kolory skoro odwołujesz siędo rozdzielczości?)
sorki .już wiem wszystko.wątek pomyłkowo wpisałem tutaj...............
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.