Przemek Stanek
12-07-2010, 11:48
Straciłem moją ulubioną zabaweczkę fotograficzną Olympusa mju II 35 mm. Bardzo się z tego powodu zasmuciłem, ponieważ aparat był bardzo fajny i poręczny aby mieć go zawsze przy sobie.
W związku z powyższym mam pytanie do braci forumowej, czy ma ktoś do sprzedania taką właśnie mju dwójkę albo wie kto chce się pozbyć (oczywiście w rozsądnej cenie). Wiem, że masa osób ma te analogowe wynalazki i trzyma je w szufladach, pozbywając się go przywrócisz go do życia! :-)
Jeśli chcesz przywrócić nieużywane mju do życia pisz PW lub mailem: [email protected]
W związku z powyższym mam pytanie do braci forumowej, czy ma ktoś do sprzedania taką właśnie mju dwójkę albo wie kto chce się pozbyć (oczywiście w rozsądnej cenie). Wiem, że masa osób ma te analogowe wynalazki i trzyma je w szufladach, pozbywając się go przywrócisz go do życia! :-)
Jeśli chcesz przywrócić nieużywane mju do życia pisz PW lub mailem: [email protected]