PDA

Zobacz pełną wersję : Wczoraj okolo 20.15 nastapil zgon mojej konsoli...



Kwiatek111
12-07-2010, 08:58
Wczoraj okolo 20.15 nastapil zgon mojej Playstation 3, zdechl naped blue-ray.
Konsola w tej chwili nie widzi zadnego rodzaju plyt.
wytrzymala prawie 3 lata, naprawa jest nieoplacalna wiec trzeba kupic nowa.
Niezla polityka Sony nie uwazacie? Z tego co czytalem to wiele osob ma ten sam problem.

Rafał_Sz
12-07-2010, 09:08
No co Ty? Przecież to się naprawia - wymiana całego zespołu lasera to max 400 zł. A przyczyna może być bardziej banalna. Pali Ci się żółta dioda?

Kwiatek111
12-07-2010, 09:19
No co Ty? Przecież to się naprawia - wymiana całego zespołu lasera to max 400 zł. A przyczyna może być bardziej banalna. Pali Ci się żółta dioda?

nie, poprostu zdechl laser
moja PS3 40 GB moge sprzedac za okolo 60 funtow, przy czym nowa konsola z dyskiem 120GB kosztuje na ebayu okolo 150 funtow, wiec moim zdaniem nie oplaca sie naprawiac, pozatym na nowa masz gwarancje

Rafał_Sz
12-07-2010, 09:22
Zaraz, zaraz. jeśli masz wersję 40 giga, to mogłeś odpalać gry z PS2?

Kwiatek111
12-07-2010, 09:23
Zaraz, zaraz. jeśli masz wersję 40 giga, to mogłeś odpalać gry z PS2?

nie to na 60 GB

costi
12-07-2010, 21:31
Coz, nie ma sprzetow bezawaryjnych. PS3 i tak dobrze wyglada na tle starych X360 i ich slynnego RROD. Na tyle slynnego, ze Microsoft dal dodatkowe dwa lata gwarancji na ta usterke.

goblinos
12-07-2010, 21:55
No i co się martwisz? Będziesz miał więcej czasu na zajęcie się fotografią :D

FHR
12-07-2010, 21:56
[`]

Kwiatek111
12-07-2010, 22:41
[`]

hahahhahaa bo zdechne ze smiechu