YANOSZ
12-07-2010, 00:45
Witam.
Poproszono mnie o wykonanie plakatu dla nieduzej firmy.
W moim zakresie bedzie zrobienie zdjecia i oprawa graficzna.
Bardzo was prosze o podpowiedź jaką stawke moge zaproponowac.
Dodam że pierwszy projekt wykonałem niodpłanie w celu zareklamowania się. Ilosc wykonywanych w przyszłosnie to 1-2 na miesiac.
Z podziekowaniem!
P.S.
Zdjęcia nie bedą wymagały wielkiej aranżacji.
Poproszono mnie o wykonanie plakatu dla nieduzej firmy.
W moim zakresie bedzie zrobienie zdjecia i oprawa graficzna.
Bardzo was prosze o podpowiedź jaką stawke moge zaproponowac.
Dodam że pierwszy projekt wykonałem niodpłanie w celu zareklamowania się. Ilosc wykonywanych w przyszłosnie to 1-2 na miesiac.
Z podziekowaniem!
P.S.
Zdjęcia nie bedą wymagały wielkiej aranżacji.