Boryszuk
11-07-2010, 13:44
Cześć!
Kolejny z serii abstrakcyjnych tematów w Cafe ;)
Od jakiegoś czasu przymierzam sie do rozpoczęcia nauki języka francuskiego. Czy ktoś z Was korzystał z kursów typu książka+CD/mp3? Czy może ktoś coś polecić?
Rozmawiać mógłbym z kolegą z pracy, który to francuski zna biegle. Musiałbym jednak mieć jakieś podstawy, dobrze byłoby również nauczyć się pisowni.
Na chwilę obecną umiem powiedzieć (ale nie napisać) że "Nazywam się Marek. nie rozumiem po francusku. Gdzie jest toaleta?" :mrgreen: Chciałbym nauczyć się chociaż mówić (i pisać) "poddaję się!"
Pozdrawiam
Marek ;)
Kolejny z serii abstrakcyjnych tematów w Cafe ;)
Od jakiegoś czasu przymierzam sie do rozpoczęcia nauki języka francuskiego. Czy ktoś z Was korzystał z kursów typu książka+CD/mp3? Czy może ktoś coś polecić?
Rozmawiać mógłbym z kolegą z pracy, który to francuski zna biegle. Musiałbym jednak mieć jakieś podstawy, dobrze byłoby również nauczyć się pisowni.
Na chwilę obecną umiem powiedzieć (ale nie napisać) że "Nazywam się Marek. nie rozumiem po francusku. Gdzie jest toaleta?" :mrgreen: Chciałbym nauczyć się chociaż mówić (i pisać) "poddaję się!"
Pozdrawiam
Marek ;)