PDA

Zobacz pełną wersję : O 11:07 Zostałem ojcem :))



mskowronski
09-07-2010, 22:12
A co tam, pochwalę się - przedstawiam wam Julię :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img341.imageshack.us/img341/451/dsc9167.jpg)

rafulec
09-07-2010, 22:16
gratulacje, dla mamy też :)

julka - jedno z moich ulubionych imion :)

dem
09-07-2010, 22:16
Gratuluję. Przez najbliższe lata, nocki nie przespane ;)

graf
09-07-2010, 22:19
no to chłopaku 3maj się, nowe nadciąga :) gratuluję !

mskowronski
09-07-2010, 22:20
wyśpię się jeszcze dziś i jutro, zanim wrócą ze szpitala ;)

Marian K
09-07-2010, 22:27
Gratulacje!
A płeć, zgodna z nadciągającym parytetem.:)

ASAHI
09-07-2010, 22:30
Gratulacje i dużo światła :-)

mskowronski
09-07-2010, 22:35
dzięki, sypialnia od strony południowej jest, więc nawet za dużo może tego światła być ;)

Ruppel
09-07-2010, 23:36
Gratulacje!!, sennych nocy bezsennych oby jak najmniej życzę.

Krzysiek B
09-07-2010, 23:40
Przyłączam się do gratulacji.
A nieprzespanymi nockami się nie przejmuj, bo koledzy popadają w przesadę :)

gregory_21
09-07-2010, 23:42
Gratki... szczególnie dla dzielnej żony ;) Ale i dla Ciebie, bo pewnie mocno wspierałeś Mamusię Julki ;)
A od siebie dodam, że nie ma nic fajniejszego jak maluszek uczący się mówić i wymyślający niebywałe słowotwory:

- Komu trzeba dać buziaczka?
- Mamusi, Tatusi!,

- Z kim idziesz na polko, z rodzicami?
- Taaa... z Tatusiem, Mamusiem!

- Z kim się dziś bawiłaś zabaweczkami, z Jurkiem?
- Z Jurciusiem (na zasadzie, że wszytko jest na -uś, -usiem: Mamuś, Tatusiem, Jurkuś, traktorusiem ;) )

Kapitalna sprawa ale to dopiero za jakieś 1,5 roczku, więc zapewne powyższe jest dla Ciebie totalną abstrakcją ;)
Zobaczysz jednak, że po dłuuugim okresie nieprzespanych nocy przychodzi czas, kiedy ze zdziwieniem stwierdzisz, że nie wstawaliście do dziecka ani razu a częściej od płaczu słyszysz pojedyncze wyrazy, które wraz z ciągnięciem małą rączką za palec prowadzą Tatę do słoika z Nutellą umieszczonego na górnej półce lub banana schowanego w koszyku za szybą ;) ;)

grudzinsky
10-07-2010, 01:17
Gratuluję. Przez najbliższe lata, nocki nie przespane ;)

eee tam od razu nie przespane ;) moj chlopak budzi sie tylko jak jest glodny i rano zawsze pytam sie zony czy byl karmiony? ;) jakos nigdy go nie slysze jak jesc wola :D ostatniej nocy poszedl spac ok 23.00 i obudzil sie o 6 rano na karmionko, ktore tez przespalem :mrgreen:

gratulacje! cora wyglada na zadowolona :) niech rosnie duza i zdrowa :)

mskowronski
10-07-2010, 11:49
Dziękuję za wszystkie życzenia i gratulacje. Dziś rano pielęgniarka stwierdziła, że Julia choć najmniejsza wśród noworodków na oddziale to ma charakter! - ma najdonośniejszy głos ;D

pozdrawiam

więcej zdjęć można zobaczyć tu: http://mskowronski.wordpress.com/2010/07/10/narodziny-julki/